Fotball - Internasjonal

jakral

Oddsen i dag

Noen som har spilt på kveldens UEFA Cup kamper? Her er min bong for i kveld:

Partizan Beograd - Slavia Praha H 1.90 Lazio - Røde Stjerne H 1.30 Anderlecht - Midtjylland H 1.30

I går hadde jeg tre hjemmeseire (Liverpool, Lyon og Real Madrid). Ble ikke rik av det. :)

Håper på bedre lykke i kveld.

1
4 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

48 FK Partizan Beograd - Slavia Praha 1,90 2,75 2,80 3 - 1H (YES!!) 46 National Bucuresti - Paris SG 2,65 2,70 2,00 0 - 2 B Omgang 2 (Jaja..) 50 Lazio - Crvena Zvezda 1,30 3,50 5,15 H Omgang 1 (Overbevist) 51 Vitesse Arnhem - Werder Bremen 2,45 2,60 2,20 0 - 0 H Omgang 1 (Håper) 59 Celta Vigo - Viking 1,15 3,70 10,00 H Ikke startet (Overbevist)

Her er det bare Vitesse Arnhem som jeg er litt usikker på,resten går greit. Total Odds: 13.92 Innsats: 10 kr

1

Mine kuponger: (Alle singler) Leeds - Hapoel TA B 9,00 Leeds - Hapoel TA B/B 15,00 Ipswich - S.Liberec B 2,65 PAOK - Grasshoppres H 1,95 PAOK - Grasshoppers H/H 3,60

Gutan

1
gutan Mine kuponger: (Alle singler) Leeds - Hapoel TA B 9,00 Leeds - Hapoel TA B/B 15,00 Ipswich - S.Liberec B 2,65 PAOK - Grasshoppres H 1,95 PAOK - Grasshoppers H/H 3,60 Gutan

48 FK Partizan Beograd - Slavia Praha 1,90 2,75 2,80 3 - 1H 46 National Bucuresti - Paris SG 2,65 2,70 2,00 0 - 2 B 50 Lazio - Crvena Zvezda 1,30 3,50 5,15 H 51 Vitesse Arnhem - Werder Bremen 2,45 2,60 2,20 0 - 0 H 59 Celta Vigo - Viking 1,15 3,70 10,00 H

Her gikk alt bra,den totale oddsen min er 13.92. Celta Vigo leder 2-0 til pause,og nå er jeg ganske sikker på seier til Celta. 130,90 kr vant jeg =)

1

Jeg hadde Lazio, Leeds, Celtic og Malaga, og takket ¨være en god sluttspurt vant jeg litt lommerusk...(Oddsen var 3,32)

magnusml alt er mulig, bortsett fra det umulige...

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar

– Solskjær må forlate jobben

"– Begeret har vært strengt tatt vært fullt lenge. Men ydmykelsen på Vicarage Road bør ikke bare ha vært dråpen som fikk det til å renne over. Her er kranen så hardt skrudd på at det neppe kan være tv...
Bilde

Ny Solskjær-fiasko: Dette går ikke mer!

(Watford-Manchester United 4-1) Manchester United er nødt til å skaffe seg en annen manager enn Ole Gunnar Solskjær.


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar
Laster...