Da kommer oversikten for runde 3.

Lørdag 8.April kl.1800 Rosenborg- Molde Eurosport Norge

Søndag 9.April kl.1800 Lillestrøm- Haugesund Eurosport Pluss 1

Søndag 9.April kl.1800 Tromsø- Sogndal Eurosport Pluss 2

Søndag 9.April kl.1800 Sarpsborg 08- Viking Eurosport Pluss 3

Søndag 9.April kl.1800 Stabæk- Odd Eurosport Pluss 4

Søndag 9.April kl.1800 Vålerenga- Sandefjord Eurosport Norge

Søndag 9.April kl.2000 Strømsgodset-Aafk Eurosport Norge

Mandag 10.April Kristiansund- Brann MAX

Og alle kamper er tilgjengelig på Eurosport Player

2
sTIMEN87 [sitat…] Men hva med oversikt over alle kampene fra Obos som går på tven da..?:). Det hadde vært greit å vite. Kan du klare å fikse det på et vis..?. Takk på forhånd!

Joda det kan jeg sTIMEN.

Denne rundens oversikt finner du her.

Søndag 9.April kl.1500 Kongssvinger- Start Eurosport Norge

Søndag 9.April kl.1700 Arendal-Ullkisa Eurosport Pluss 5

Søndag 9.April kl.1700 Elverum-Tromsdalen Eurosport Pluss 6

Søndag 9.April kl.1700 Jerv- Ranheim Eurosport Pluss 7

Søndag 9.April kl.1700 Levanger- Sandnes Ulf Eurosport Pluss 8

Søndag 9.April kl.1700 Strømmen-Florø Eurosport Pluss 9

Søndag 9.April kl.1700 Åsane- Bodø/Glimt Eurosport Pluss 10

Tirsdag 11.April kl.1900 Fredrikstad- Mjøndalen Eurosport Norge

2

Eliteserien Runde 6

Lørdag 29.April kl.1800 Brann- Viking Eurosport Norge

Søndag 30.April kl.1800 Aalesund- Tromsø Eurosport Norge

Søndag 30.April kl.1800 Kristiansund-Strømsgodset Eurosport Pluss 1

Søndag 30.April kl.1800 Sogndal- Lillestrøm Eurosport Pluss 2

Søndag 30.April kl.1800 Stabæk- Haugesund Eurosport Pluss 3

Søndag 30.April kl.1800 Sandefjord- Molde Eurosport Pluss 4

Søndag 30.April kl.2000 Odd- Vålerenga Eurosport Norge

Mandag 1.Mai kl.1900 Sarpsborg08- Rosenborg MAX

1

Obosligaen Runde 5.

Søndag 30.April kl.1500 Mjøndalen- Kongssvinger Eurosport Norge

Søndag 30.April kl.1800 Jerv- Levanger Eurosport Pluss 5

Søndag 30.April kl.1800 Florø- Elverum Eurosport Pluss 6

Søndag 30.April kl.1800 Ranheim- Åsane Eurosport Pluss 7

Søndag 30.April kl.1800 Strømmen- Arendal Eurosport Pluss 8

Søndag 30.April kl.1800 Ullkisa- Fredrikstad Eurosport Pluss 9

Søndag 30.April kl.1800 Sandnes Ulf- Tromsdalen Eurosport Pluss 10

Tirsdag 2.mai kl.1900 Bodø/Glimt- Start Eurosport Norge

1

Eliteserien Runde 7:

Lørdag 6.mai kl.1800 Molde- Aalesund Eurosport Norge

Søndag 7.mai kl.1800 Vålerenga- Stabæk Eurosport Norge

Søndag 7.mai kl.1800 Viking- Sandefjord Eurosport Pluss 1

Søndag 7.mai kl.1800 Haugesund- Sogndal Eurosport Pluss 2

Søndag 7.mai kl.1800 Strømsgodset- Sarpsborg08 Eurosport Pluss 3

Søndag 7.mai kl.1800 Tromsø- Kristiansund Eurosport Pluss 4

Søndag 7.mai kl.2000 Rosenborg- Brann TvNorge

Mandag 8.mai kl.1900 Lillestrøm- Odd MAX

I tillegg er det supersøndag som betyr at Eurosport Norge sender kampen mellom Moss og Østsiden kl.1500.

1

Obosligaen Runde 6:

Lørdag 6.mai kl.1500. Arendal- Jerv Eurosport Norge

Søndag 7.mai kl.1530 Tromsdalen- Bodø/Glimt Eurosport Pluss 5

Søndag 7.mai kl.1800 Fredrikstad- Florø Eurosport Pluss 6

Søndag 7.mai kl.1800 Start- Ullkisa Eurosport Pluss 7

Søndag 7.mai kl.1800 Levanger- Strømmen Eurosport Pluss 8

Søndag 7.mai kl.1800 Åsane- Mjøndalen Eurosport Pluss 9

Søndag 7.mai kl.1800 Elverum- Ranheim Eurosport Pluss 10

Tirsdag 9.mai kl.1900 Kongssvinger- Sandnes Ulf Eurosport Norge

1

Nye kamper idag. Først OBOS-ligaen. Alle kamper kl.1800.

Lørdag 13.mai kl.1800 Arendal- Levanger Eurosport Pluss 5

Lørdag 13.mai kl.1800 Jerv- Kongssvinger Eurosport Pluss 6

Lørdag 13.mai kl.1800 Florø- Start Eurosport Pluss 7

Lørdag 13.mai kl.1800 Mjøndalen- Elverum Eurosport Pluss 8

Lørdag 13.mai kl.1800 Ranheim- Fredrikstad Eurosport Pluss 9

Lørdag 13.mai kl.1800 Sandnes Ulf- Bodø/Glimt Eurosport Pluss 10

Lørdag 13.mai kl.1800 Strømmen- Tromsdalen Eurosport Pluss 11

Lørdag 13.mai kl.1800 Ullkisa- Åsane Eurosport Pluss 12

1

Så dagens kamper i Eliteserien. Runde 8.

Lørdag 13.mai kl.1600 Stabæk- Rosenborg MAX

Lørdag 13.mai kl.1800 Odd- Strømsgodset Eurosport Norge

Lørdag 13.mai kl.1800 Kristiansund- Lillestrøm Eurosport Pluss 1

Lørdag 13.mai kl.1800 Sandefjord- Haugesund Eurosport Pluss 2

Lørdag 13.mai kl.1800 Sarpsborg08- Tromsø Eurosport Pluss 3

Lørdag 13.mai kl.1800 Sogndal- Viking Eurosport Pluss 4

Lørdag 13.mai kl.2000 Brann- Molde Eurosport Norge

1

9.Runde Eliteserien. 6 kamper som starter kl.1800 og 2 kamper kl.2000.

Tirsdag 16.mai kl.1800. Brann- Sandefjord MAX

Tirsdag 16.mai kl.1800 Vålerenga- Kristiansund Eurosport Norge

Tirsdag 16.mai kl.1800 Viking- Aalesund Eurosport Pluss 1

Tirsdag 16.mai kl.1800 Haugesund- Odd Eurosport Pluss 2

Tirsdag 16.mai kl.1800 Lillestrøm- Sarpsborg08 Eurosport Pluss 3

Tirsdag 16.mai kl.1800 Molde- Sogndal Eurosport Pluss 4

Tirsdag 16.mai kl.2000 Strømsgodset- Stabæk Eurosport Norge

Tirsdag 16.mai kl.2000 Rosenborg- Tromsø MAX

1
Laster...