Klokken 15:00 Aalesund – Bryne H Klokken 18:00 HamKam – Stjørdals Blink H Klokken 18:00 Jerv – KFUM U Klokken 18:00 Ranheim – Grorud H Klokken 18:00 Sogndal – Ull/Kisa H Klokken 18:00 Strømmen – Raufoss H Klokken 18:00 Åsane – Fredrikstad B Klokken 20:00 Sandnes Ulf - Start U

1

Klokken 15:00 Aalesund – Bryne - H Klokken 18:00 HamKam – Stjørdals Blink - H Klokken 18:00 Jerv – KFUM - H Klokken 18:00 Ranheim – Grorud - H Klokken 18:00 Sogndal – Ull/Kisa - H Klokken 18:00 Strømmen – Raufoss - B Klokken 18:00 Åsane – Fredrikstad - U Klokken 20:00 Sandnes Ulf - Start - U

1

Klokken 15:00 Aalesund – Bryne H Klokken 18:00 HamKam – Stjørdals Blink H Klokken 18:00 Jerv – KFUM H Klokken 18:00 Ranheim – Grorud H Klokken 18:00 Sogndal – Ull/Kisa H Klokken 18:00 Strømmen – Raufoss H Klokken 18:00 Åsane – Fredrikstad B Klokken 20:00 Sandnes Ulf - Start U

1

Klokken 15:00 Aalesund – Bryne H Klokken 18:00 HamKam – Stjørdals Blink H Klokken 18:00 Jerv – KFUM B Klokken 18:00 Ranheim – Grorud H Klokken 18:00 Sogndal – Ull/Kisa H Klokken 18:00 Strømmen – Raufoss U Klokken 18:00 Åsane – Fredrikstad B Klokken 20:00 Sandnes Ulf - Start U

1

RESULTATER RUNDE 1.

(vennligst si ifra om det oppdages noen feil... :) ). Det var 29 tippet, med et snitt på 4,13 rette. Det ble 4-delt 1.plass

Arakh ---6 IsoGrifo7L ---6 laffano ---6 return_of_drakkar ---6

Anti_tull ---5 Barks ---5 citano ---5 Elvebakken ---5 Evertonion ---5 Heborres ---5 liambird ---5 Marcus*P ---5 ms_8 ---5 ObjektivtSett ---5 19thomas92 ---4 bigwin ---4 chatin ---4 IRalyZ ---4 kumite ---4 lordkippe ---4 aIseboy ---3 JODDEMM ---3 malacay3 ---3 Obban ---3 supergunners10 ---3 Cooger ---2 Kong_Ojo ---2 Ola21 ---2 chptrck ---1

ALENEVINNERE 0 så langt

RUNDEVINNERE Arakh --- 1 IsoGrifo7L --- 1 laffano --- 1 return_of_drakkar --- 1

JACKPOT (alle 8 riktig) 0 så langt

SMULTRINGER (alle feil) - ingen utdelt så langt (navn vil ikke oppgis)

3

RUNDE 2 KLAR TIL TIPPING

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv Bryne - Ranheim KFUM - HamKam Raufoss - Aalesund Stjørdals Blink - Sogndal

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen Ull/Kisa - Åsane Fredrikstad - Sandnes Ulf

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim H KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sognda Bl

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen U Ull/Kisa - åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim U KFUM - HamKam H Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen H Ull/Kisa - Åsane B Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim B KFUM - HamKam U Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen U Ull/Kisa - Åsane B Fredrikstad - Sandnes Ulf B

1

Start - Jerv H Bryne - Ranheim H KFUM - HamKam U Raufoss - Aalesund U Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen H Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim U KFUM - HamKam U Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen H Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim H KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen H Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim U KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen B Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim U KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen H Ull/Kisa - Åsane B Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

Start - Jerv H Bryne - Ranheim U KFUM - HamKam U Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B Grorud - Strømmen H Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv B Bryne - Ranheim U KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal U

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen H Ull/Kisa - Åsane H Fredrikstad - Sandnes Ulf B

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim B KFUM - HamKam U Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen U Ull/Kisa - Åsane B Fredrikstad - Sandnes Ulf U

1

Start - Jerv H Bryne - Ranheim B KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B Grorud - Strømmen H Ull/Kisa - Åsane B Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim B KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen U Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim H KFUM - HamKam U Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen U Ull/Kisa - Åsane B Fredrikstad - Sandnes Ulf B

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim B KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund H Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen U Ull/Kisa - Åsane B Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim B KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund u Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen U Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf U

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim H KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund U Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen U Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf U

1

19.5.2021 KLOKKEN 18:00 Start - Jerv H Bryne - Ranheim B KFUM - HamKam B Raufoss - Aalesund B Stjørdals Blink - Sogndal B

20.5 2021 klokken 18:00 Grorud - Strømmen B Ull/Kisa - Åsane U Fredrikstad - Sandnes Ulf H

1
Laster...