3.RUNDE KLAR TIL TIPPING

23.05.2021 klokken 18:00 Aalesund - KFUM: H 25.05.2021 klokken 18:00 HamKam - Grorud: H 25.05.2021 klokken 18:00 Jerv - Stjørdals Blink: H 25.05.2021 klokken 18:00 Ranheim - Start: H 25.05.2021 klokken 18:00 Strømmen - Bryne: U 25.05.2021 klokken 18:00 Åsane - Raufoss: H 26.05.2021 klokken 19:00 Sandnes Ulf - Ull/Kisa: H 26.05.2021 klokken 19:00 Sogndal - Fredrikstad: U

1

23.05.2021 klokken 18:00 Aalesund - KFUM H

25.05.2021 klokken 18:00 HamKam - Grorud H

25.05.2021 klokken 18:00 Jerv - Stjørdals Blink U

25.05.2021 klokken 18:00 Ranheim - Start H

25.05.2021 klokken 18:00 Strømmen - Bryne B

25.05.2021 klokken 18:00 Åsane - Raufoss U

26.05.2021 klokken 19:00 Sandnes Ulf - Ull/Kisa U

26.05.2021 klokken 19:00 Sogndal - Fredrikstad U

1
return_of_drakkar 3.RUNDE KLAR TIL TIPPING 23.05.2021 klokken 18:00 Aalesund - KFUM 25.05.2021 klokken 18:00 HamKam - Grorud 25.05.2021 klokken 18:00 Jerv - Stjørdals Blink 25.05.2021 klokken 18:00...

3.RUNDE KLAR TIL TIPPING

23.05.2021 klokken 18:00 Aalesund - KFUM H 25.05.2021 klokken 18:00 HamKam - Grorud H 25.05.2021 klokken 18:00 Jerv - Stjørdals Blink H 25.05.2021 klokken 18:00 Ranheim - Start H 25.05.2021 klokken 18:00 Strømmen - Bryne H 25.05.2021 klokken 18:00 Åsane - Raufoss H 26.05.2021 klokken 19:00 Sandnes Ulf - Ull/Kisa H 26.05.2021 klokken 19:00 Sogndal - Fredrikstad U

1

23.05.2021 klokken 18:00 Aalesund - KFUM: H 25.05.2021 klokken 18:00 HamKam - Grorud: H 25.05.2021 klokken 18:00 Jerv - Stjørdals Blink: H 25.05.2021 klokken 18:00 Ranheim - Start: H 25.05.2021 klokken 18:00 Strømmen - Bryne: B 25.05.2021 klokken 18:00 Åsane - Raufoss: H 26.05.2021 klokken 19:00 Sandnes Ulf - Ull/Kisa: H 26.05.2021 klokken 19:00 Sogndal - Fredrikstad: U

1

25.05.2021 klokken 18:00 HamKam - Grorud: H 25.05.2021 klokken 18:00 Jerv - Stjørdals Blink: H 25.05.2021 klokken 18:00 Ranheim - Start: U 25.05.2021 klokken 18:00 Strømmen - Bryne: U 25.05.2021 klokken 18:00 Åsane - Raufoss: H 26.05.2021 klokken 19:00 Sandnes Ulf - Ull/Kisa: H 26.05.2021 klokken 19:00 Sogndal - Fredrikstad: B

1

25.05.2021 klokken 18:00 HamKam - Grorud H 25.05.2021 klokken 18:00 Jerv - Stjørdals Blink H 25.05.2021 klokken 18:00 Ranheim - Start H 25.05.2021 klokken 18:00 Strømmen - Bryne U 25.05.2021 klokken 18:00 Åsane - Raufoss U 26.05.2021 klokken 19:00 Sandnes Ulf - Ull/Kisa H 26.05.2021 klokken 19:00 Sogndal - Fredrikstad U

1

25.05.2021 klokken 18:00 HamKam - Grorud H 25.05.2021 klokken 18:00 Jerv - Stjørdals Blink H 25.05.2021 klokken 18:00 Ranheim - Start U 25.05.2021 klokken 18:00 Strømmen - Bryne U 25.05.2021 klokken 18:00 Åsane - Raufoss B 26.05.2021 klokken 19:00 Sandnes Ulf - Ull/Kisa H 26.05.2021 klokken 19:00 Sogndal - Fredrikstad U

1

RESULTATER MIDLERTIDIGE RUNDE 3 (7 AV 8 KAMPER)

Ingen er sålangt kåret som vinner av denne runden .

Obban---5 P_Bateman---5 pitbull007---5 return_of_drakkar---5 Arakh---4 Barks---4 Evertonion---4 IsoGrifo7L---4 malacay3---4 ms_8---4 ObjektivtSett---4 19thomas92---3 bigwin---3 Elvebakken---3 Heborres---3 IRalyZ---3 KongOj---3 laffano---3 liambird---3 supergunners10---3 aIseboy---2 Citano---2 Ola21---2

ps: 1 tipper hadde stemplet inn 1 minutt for sent (AAFK-KFUM). Da den kampen lå først av alle og det var 0-0 og det var tydelig at det her ikke var meningen å 'jukse', så har jeg godtatt poenget. MEN dersom demokratiet (dere andre) vil anullere det poenget, så sies det i fra.

2

SAMMENLAGHT ETTER 3 RUNDER (MINUS 1 KAMP)

IsoGrifo7L ---14 return_of_drakkar ---14 chatin ---13 Arakh ---12 Barks ---11 Evertonion ---11 IRalyZ ---11 ObjektivtSett ---11 19thomas92 ---10 bigwin ---10 Cooger ---10 Heborres ---10 laffano ---10 liambird ---10 Obban ---10 Ale-jet---9 Elvebakken ---9 ms_8 ---9 P_Bateman---9 malacay3 ---8 aIseboy ---7 citano ---7 pitbull007---7 Kong_Ojo ---6 kumite ---6 supergunners10 ---6 Anti_tull ---5 Marcus*P ---5 lordkippe ---4 Ola21 ---4 JODDEMM ---3 chptrck ---1

2

4.RUNDE KLAR TIL TIPPING Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf 1-1 Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam 2-1 Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud 2-1 Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane 1-2 Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv 2-2 Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim 1-2 Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund 2-1 Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa 2-0

1
Slettet-5YDKKA

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane U Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim B Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund U Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa H

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam B Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane B Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim B Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund B Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa U

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane U Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim U Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund B Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa H

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane B Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv U Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim B Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund U Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa H

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane B Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv U Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim B Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund H Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa H

Malacay

1

4.RUNDE KLAR TIL TIPPING Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam B Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud B Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane B Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim B Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund B Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa U

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane U Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim B Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund U Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa H

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam B Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud B Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane H Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv U Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim H Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund U Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa B

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf B Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane U Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim B Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund H Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa H

1

4.RUNDE KLAR TIL TIPPING Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf: H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam: U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud: U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane: U Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv: H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim: B Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund: H Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa: H

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud B Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane B Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim U Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund U Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa H

1

Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf U Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam B Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud H Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane B Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv H Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim U Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund H Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa H

1

4.RUNDE KLAR TIL TIPPING Lørdag 29.5 klokken 15:30 Sogndal - Sandnes Ulf h Lørdag 29.5 klokken 15:30 Bryne - HamKam u Lørdag 29.5 klokken 15:30 Raufoss - Grorud h Lørdag 29.5 klokken 15:30 Stjørdals Blink - Åsane b Søndag 30.5 klokken 15:00 Fredrikstad - Jerv u Søndag 30.5 klokken 15:00 Strømmen - Ranheim b Søndag 30.5 klokken 15:00 Start - Aalesund h Mandag 31.5 klokken 19:00 KFUM - Ull/Kisa h

1
Laster...