Grorud – KFUM H HamKam – Strømmen H Jerv – Bryne H Ranheim – Sogndal U Sandnes Ulf – Raufoss H Ull/Kisa – Stjørdals Blink H Åsane – Start H

Klokken 20:00 Aalesund - Fredrikstad B

1
return_of_drakkar RUNDE 5 KLAR TIL TIPPING Alle kampene er satt opp til lørdag 12.6.2021 Klokken 18:00 Grorud – KFUM HamKam – Strømmen Jerv – Bryne Ranheim – Sogndal Sandnes Ulf – Raufoss Ull/Kisa –...

RUNDE 5 KLAR TIL TIPPING

Alle kampene er satt opp til lørdag 12.6.2021 Klokken 18:00 Grorud – KFUM U HamKam – Strømmen H Jerv – Bryne H Ranheim – Sogndal H Sandnes Ulf – Raufoss H Ull/Kisa – Stjørdals Blink H Åsane – Start B

Klokken 20:00 Aalesund - Fredrikstad H

1

Klokken 18:00 Grorud – KFUM B HamKam – Strømmen H Jerv – Bryne U Ranheim – Sogndal H Sandnes Ulf – Raufoss H Ull/Kisa – Stjørdals Blink B Åsane – Start U

Klokken 20:00 Aalesund - Fredrikstad B

1

Klokken 18:00 Grorud – KFUM B HamKam – Strømmen H Jerv – Bryne H Ranheim – Sogndal U Sandnes Ulf – Raufoss H Ull/Kisa – Stjørdals Blink H Åsane – Start B

Klokken 20:00 Aalesund - Fredrikstad H

1

RESULTATER RUNDE 5

Det var 24 deltakere med et snitt på 2,96. Vinnere ble Elvebakken og Ola21 med 5 rette.

Resultater (sammenlagt etc kommer senere).

Elvebakken---5

Ola21---5

Arakh---4

Barks---4

IsoGrifo7L---4

liambird---4

P_Bateman---4

pitbull007---4

JODDEMM---3

kumite---3

laffano---3

ms_8---3

obban---3

objektivtsett---3

return_of_drakkar---3

sTIMEN87---3

Yourexperiencemaydiffer---3

19thomas92---2

chatin---2

evertonion---2

IRalyZ---2

malacay3---2

bigwin---1

Heborres---1

2

RUNDEVINNERE ETTER 5.RUNDE

IsoGrifo7L ---3

Ale_Jet ---2

Arakh ---2

return_of_drakkar ---2

chatin ---1

Cooger---1

Elvebakken---1

IRalyZ ---1

laffano ---1

obban6---1

ola21---1

P_Bateman ---1

Ingen har så langt vunnet alene en runde, ingen har jackpot (8 av 8) eller smulting (0 av 8).

1

SAMMENLAGT ETTER 5 RUNDER

IsoGrifo7L ---24

Arakh ---22

return_of_drakkar ---22

chatin ---20

Barks ---19

Obban ---18

ObjektivtSett ---18

Elvebakken ---17

Evertonion ---17

liambird ---17

Heborres ---16

P_Bateman---16

19thomas92 ---15

laffano ---15

ms_8 ---15

bigwin ---14

IRalyZ ---14

pitbull007---14

malacay3 ---13

Cooger ---12

kumite ---12

aIseboy ---11

Ale-jet---10

JODDEMM ---10

Ola21 ---10

supergunners10 ---10

citano ---8

Kong_Ojo ---7

sTimen87---6

Anti_tull ---5

Marcus*P ---5

lordkippe ---4

Yourexperiencemaydiffer---3

chptrck ---1

1

RUNDE 6 KLAR TIL TIPPING

Alle kampene fredag 18.6.2021.

Klokken 18:00

Bryne - Grorud KFUM - Ranheim Raufoss - Jerv Sogndal - Aalesund Start - Ull/Kisa Stjørdals Blink - Sandnes Ulf Strømmen - Åsane

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv H Sogndal - Aalesund U Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam U

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud B KFUM - Ranheim H Raufoss - Jerv U Sogndal - Aalesund B Start - Ull/Kisa u Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam U

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim B Raufoss - Jerv U Sogndal - Aalesund B Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam U

Malacay

1

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv B Sogndal - Aalesund U Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane U

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam U

1

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv H Sogndal - Aalesund H Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf U Strømmen - Åsane H

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam B

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim B Raufoss - Jerv U Sogndal - Aalesund H Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam H

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud U KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv B Sogndal - Aalesund H Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf H Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam H

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud: U KFUM - Ranheim: U Raufoss - Jerv: U Sogndal - Aalesund: U Start - Ull/Kisa: H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf: B Strømmen - Åsane: B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam: H

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv U Sogndal - Aalesund U Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf U Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam H

Min 3 runde med Obos tipping og står med ok 6 poeng, satser på over 10 etter at runden her er over:)

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim B Raufoss - Jerv B Sogndal - Aalesund H Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf U Strømmen - Åsane U

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam H

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim B Raufoss - Jerv H Sogndal - Aalesund U Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam H

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim H Raufoss - Jerv H Sogndal - Aalesund H Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf H Strømmen - Åsane H

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam H

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud U KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv H Sogndal - Aalesund U Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam H

Der var jackpoten i boks.

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim H Raufoss - Jerv U Sogndal - Aalesund H Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam U

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv B Sogndal - Aalesund U Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam U

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud. B KFUM - Ranheim. U Raufoss - Jerv. H Sogndal - Aalesund. H Start - Ull/Kisa. B Stjørdals Blink - Sandnes Ulf. H Strømmen - Åsane. U

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam. U

1

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv U Sogndal - Aalesund H Start - Ull/Kisa H Stjørdals Blink - Sandnes Ulf U Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam H

1

Klokken 18:00

Bryne - Grorud H KFUM - Ranheim U Raufoss - Jerv H Sogndal - Aalesund H Start - Ull/Kisa H Stjørdals-Blink - Sandnes Ulf B Strømmen - Åsane B

Klokken 20:00 Fredrikstad - HamKam U

1
Laster...