Fotball - Norsk

kalio

endelig avgjort: Skeid er i 1 div neste år!

Dette skrev en i ledelsen til Skeid for 30 min siden på debatt siden på skeid.no :-)

"For få minutter siden falt dommen i Åsanesaken. Resultat: protesten avvist og vi er i 1. divisjon. Nå kan vi roe oss ned med spekulasjoner. Når det gjelder neste års stall, lover vi å komme tilbake med info når avtaler/spillere er klare.

På vegne av fotballstyret Elisabeth Giil "

Fornuftigheten og rettferdigheten seiret. Protesten ble avvist. Tror ikke det ble bot engang, men det stod det ingenting om.

Takk til alle som har sendt mail, selvom Åsane aldri trakk protesten!

1
31 svar

Men jeg kommer aldri til å tilgi Åsane for at de har ødelagt all feiringen for både spillere og supportere!

Håper nesten at de aldri kommer opp igjen. Greit å protestere på en feil, men når alle opplysninger etterhvert kom fram skulle de ha trukket protesten umiddelbart.

1

Flott for Skeid at de blir i 1.divisjon. Åsane kan bare ha det så godt i 2.divisjon!

1

Deilig å høre. Nå kan jeg endelig gratulere Skeid!

Selv om Skeid uansett hadde vært den moralske vinneren her, og Åsane taperen.

-------------------------------------------------------------------------------------- 26 kamper | 20 seire | 3 uavgjort | 3 tap | 99-28 | 63 poeng 2003: 1. divisjon, 2004: Eliteserien? 99 mål - 99 år Ringberg 31 mål, 25 assists og 25 kamper. Hansen 31 mål 25 kamper. FFK på vei tilbake!

1

Halleluja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NFF har litt vett i skallen sin tross alt.

1

Måtte all ulykke forfølge Åsane etter dette. De fortjener ikke å være i 7. divisjon en gang.

Guru

1

Flott. Gratulerer til Skeid og ikke minst Kalio.

Og Åsane ... Skjerp dere ... dere har mistet all min respekt

1
Marrern Flott. Gratulerer til Skeid og ikke minst Kalio. Og Åsane ... Skjerp dere ... dere har mistet all min respekt

"Marrern skrev: Flott. Gratulerer til Skeid og ikke minst Kalio.

Og Åsane ... Skjerp dere ... dere har mistet all min respekt"

Tusen takk! Ser fram til 2 spennende oppgjør mot Godset nest år også! Nå kom det på nettavisen også: http://www.nettavisen.no/servlets/page?section=5&item=239514

Hehe, Åsane vurderer å anke :-))))

1

Bra: NFF !

Gratulerer: Skeid !

I skammekroker(2.div): Åsane !

1

Gratulerer Skeid! Dette har dere fortjent! Hadde Åsane fått medhold i protesten sin hadde jeg skutt folka i styret i NFF personelig! Det hadde vært en skam,men godt at de ikke gav Åsane 3 poeng fra den kampen!

Lenge leve IK Start

ALJ... * som ser fram til Start -Skeid...

1
Tigerberget Gratulerer Skeid! Dette har dere fortjent! Hadde Åsane fått medhold i protesten sin hadde jeg skutt folka i styret i NFF personelig! Det hadde vært en skam,men godt at de ikke gav...

Gratulerer Skeid jeg og, men jeg velger å heve meg langt over alle som fordømmer Åsane nord og ned fordi de klamret seg til et halmstrå om å overleve i 1. divisjon. Som enkelte andre har hevdet, hva skal vi med regler hvis de ikke etterleves? Men dette er glemt nå, Grattis Skeid, vi treffes nok igjen i 1. eller 2. snart, tror ikke dere kommer dere videre opp ihvertfall. Uansett fint at saken nå er ute av verden.

1
adamsthelegend

Merkelig avgjørelse av NFF

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndigheter.
Bilde

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

MARIENLYST (VG) NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndighete...


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Det skjeve spillet

"Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen. Det virker å være tilnærmet full enighet om at det var ri...
Bilde

Det skjeve spillet

Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen.


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Liverpool - Arsenal: Hvem vinner?

Liverpool møter Arsenal på Anfield, 20. november kl. 18.30. Hvem vinner? Avgi stemme i bunn, og diskuter den kommende storkampen her (Du må være logget inn for å avgi stemme). Statistikk:
Liverpool
53,8 %
Uavgjort
23,1 %
Arsenal
23,1 %

13 stemmer • Avstemningen er over

5
1 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar
Laster...