Fotball - Norsk

staddamann

Ikkje skyld på Åsane...,men

Molde som starta dette "dårlig tapar" greiene. Åsane gjorde berre som ALLE andre ville ha gjort!

Det var omkamplaget som satte standarden for dette protest greiene. Men ka skal vi med et regelverk som ikkje blir fulgt?

Brann: serimester 2003

1
6 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

Det var vel egentlig Start som startet vel. Molde sin protest kom jo faktisk på bakgrunn av en dommeravgjørelse som antakelig direkte påvirket utfallet av kampen. Helt greit at de sa i fra da, spør du meg.

Qwertty.

1

Ein siger for fotballen at Åsane rykker ned og at Skeid held seg i divisjonen. Kampar skal avgjerast på bana, ikkje utanfor.

1

"staddamann skrev: Det var omkamplaget som satte standarden for dette protest greiene. Men ka skal vi med et regelverk som ikkje blir fulgt? "

Nei, det var Start. Moldes protest i sin tid var for noe helt annet og ytterst velbegrunnet. Forøvrig var det Molde, etter urettmessig å ha måttet bite i det sure eplet i Start-Molde-saken, som på forrige forbundsting fremmet regeloppmykingsforslaget som gjør at det er Åsane, og ikke Skeid, som rykker ned i dag.

1

Jeg synes Åsane må gå i seg selv , de har bare selv å takke . Tenk først og så handle !

Jeg er så enig med Norsk SupporterAllianse

Link :http://www.fotballsupporter.no/index.php?action=nyheter2.php&ID=56

Fornuften seiret - Åsane tapte

NFF har talt. Lørenskog får en mild irettesettelse. Skeid jubler, norske fotballsupportere jubler, alle med det minste snev av sans for fair-play jubler. Åsane på sin side er plassert der de hører hjemme - i skammekroken. Dessverre har Nils-Petter Lampe i Åsane ennå ikke sett lyset. Han vurderer å anke. Sosiale selvmord er skjelden vakre. Det blir spennende å se hvor mange som gidder å spille for en klubb som har posisjonert seg som den absolutte pariakaste i norsk fotball.

Bare det at de lurer på å anke sier meg alt om klubben( ledelsen)

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...