Fotball - Norsk

lykketroll

Velkommen til FK Haugesund tråden

Her kan vi diskutere alt som har med Haugesund å gjøre.

1. Hvilken plass kan Haugesund forvente seg neste sesong?

2. Bør vi utvide spilllerstallen?

3. Er Harald Årbrekk rett mann for klubben?

4. Hvilke spillere bør vi kvitte oss med?

5. Hvilke spillere bør vi prøve å få tak i?

6. Hvor lenge har du likt FK Haugesund?

Sett i gang og diskuter.

1
7 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

"lykketroll skrev: Her kan vi diskutere alt som har med Haugesund å gjøre.

1. Hvilken plass kan Haugesund forvente seg neste sesong?

2. Bør vi utvide spilllerstallen?

3. Er Harald Årbrekk rett mann for klubben?

4. Hvilke spillere bør vi kvitte oss med?

5. Hvilke spillere bør vi prøve å få tak i?

6. Hvor lenge har du likt FK Haugesund?

" Blandt de fem beste" " Spiss og forsvarspiller"men heller kvalitet enn utvidelse.. " Harald er flink til å organisere og forme et lag" god spillerutvikler. " Må vel selge snart-og da er vel Bala den mest profilerte, men jeg mener dette nærmer seg galskap. Hvis Bala selges og ingen ny "stjerne" blir hentet inn, så forandrer jeg svaret på nummer 1. Men det er et ungt lag og for tidlig å si hvem vi bør kvitte oss med. Men kapteinen har ikke mange sesongene igjen i FKH. " TIL spilleren Rune Johansen" " Siden 1994 -- sent om høsten...." Var skeptisk til dannelsesprosessen i 1993, men det gikk fort over....

Sett i gang og diskuter."

1
araberen "lykketroll skrev: Her kan vi diskutere alt som har med Haugesund å gjøre. 1. Hvilken plass kan Haugesund forvente seg neste sesong? 2. Bør vi utvide spilllerstallen? 3. Er Harald...

Denne tråden må opp igjen.

1. FKH bør være i toppen neste år. 2. Spiller stallen bør utvides med en høyreback, og en spiss. Det må bli en fyldigere spillerstall. 3. Ja uten tvil. 4. Kjetil Rødahl må vi kvitte oss med. 5. Jarle Steinsland, Per Anderson, Rune Wiken, Rune Johansen. 6. Siden 96, første kamp var opprykskampen mot Sogndal.

Kom ann folkens diskuter. Vis at dere elsker FKH!!!!

1
lykketroll Noen som vet hvorfor Rune Johansen ble løst fra kontrakten, og hva han hadde i lønn?

<<lykketroll skrev: Noen som vet hvorfor Rune Johansen ble løst fra kontrakten, og hva han hadde i lønn?>>

Den viktigste grunnen til at han ble løst fra kontrakten er Peter Kovacs. Det er bare èn spissplass i TIL og den er Kovacs'. Rune Johansen fortjener mer enn benken etter å ha vært i TIL siden barndommen og ble enig med TIL om at det var best å skille lag. Jeg vet ikke hva han hadde i lønn, men han har hatt tre leieopphold i Alta, så en avtale vil sikkert være nokså smertefri for aktuelle klubber. Håper Rune kan få en bra arbeidsgiver, jeg unner han en vellykket karriere i en god klubb.

Zevs

1
lykketroll Tor Arne Andreassen signerte for noen dager siden en 3 års kontrakt med Haugesund, men Haugesund hadde ikke råd til å betale 200000 til Vard for han. Dermed annulerte de kontrakten...

Ser at FKH har hyret inn en advokat mot NFF. Men det er jo å kaste pengene ut av vinduet. Det er jo klare regler for dette nå. Har ikke FKH gjort leksen sin denne gangen ? Eller er jeg ikke enig i at Rødahl må forsvinne. Han kommer som ei kule neste sesong ! Har vi ikke råd til 200.000 for å få en spiller som skal ta en plass i elveren , så får vi legge ned heile sybutikken. Det koster å komme tilbake til tippeligaen og ikke minst forbli der oppe...

1
araberen Ser at FKH har hyret inn en advokat mot NFF. Men det er jo å kaste pengene ut av vinduet. Det er jo klare regler for dette nå. Har ikke FKH gjort leksen sin denne gangen ? Eller er...

Helt enig Araberen. Vi er nødt til å ta oss råd til 200000 kr. Han er et kjempetalent. Skal vi nå toppen i norsk fotball, så må vi satse. Hva om Haugesund virkelig begynte å satse, så kunne vi bare lagt ned hvis det gikk i dass. Brann skylder jo 70 millioner. I Andrassen saken er det et lite paradoks at Vard kan reglene, men ikke FKH.

Hvordan vet du at Rødahl kommer neste sesong? bare lurer.

Hilsen lykketrollet som vil ha FKH i Tl, og Vard i 1div.

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar

– Solskjær må forlate jobben

"– Begeret har vært strengt tatt vært fullt lenge. Men ydmykelsen på Vicarage Road bør ikke bare ha vært dråpen som fikk det til å renne over. Her er kranen så hardt skrudd på at det neppe kan være tv...
Bilde

Ny Solskjær-fiasko: Dette går ikke mer!

(Watford-Manchester United 4-1) Manchester United er nødt til å skaffe seg en annen manager enn Ole Gunnar Solskjær.


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar
Laster...