Fotball - Norsk

Stærkola

Håper det finnes en fotballgud.

Sitter her med 150 i feber og cupfinalen er 41 timer og 41 minutter unna. Arrghh, har ikke fått handla cupfinale effekter engang! Håper alle ekte fotballfans sender meg en god tanke så jeg blir frisk så fort som mulig å slipper å se kampen på TV:-)

Uansett banker vi dritten ut av arrogante Odd spillere.

God helg

Sterkola

med tunga på knærne

1
8 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

Fotball Gud? Neppe.. er bare mennesker som er så dumme at de liker den søppla. Sporten er så dum, at bare det indikerer på at dette er mennseker/neandertalere som kommer på noe så tåpelig

ragingBull [609] "I'm gonna speak my mind"

1

"Stærkola skrev: <Sitter her med 150 i feber og cupfinalen er 41 timer og 41 minutter unna. Arrghh, har ikke fått handla cupfinale effekter engang! Håper alle ekte fotballfans sender meg en god tanke så jeg blir frisk så fort som mulig å slipper å se kampen på TV:-)>

Det skal vel noe mer enn feber for å holde deg vekk fra Cupfinalen?

Sjøl møtte jeg opp på kampen mot Sogndal med et hue som var dobbelt så stort som vanlig og hver gang jeg ble litt over middels engasjert holdt jeg på å svime av. Men kampen var verdt det selv om jeg muligens forlenget mitt sykeleie med et par dager.

En cupfinale skulle være omtrent 150 ganger større enn en bunnkamp mot Saftkokera.

Men, jeg skal trå til og be for deg på tross av at du viser tydelige tegn på å være mindre disponert (holde med Vålerenga:-).

Mvh Ronnie "The Runner" LSK for alltid

Uwe Rösler - 10 seriekamper, 9 mål.

1

"Stærkola skrev: Sitter her med 150 i feber og cupfinalen er 41 timer og 41 minutter unna. Arrghh, har ikke fått handla cupfinale effekter engang! Håper alle ekte fotballfans sender meg en god tanke så jeg blir frisk så fort som mulig å slipper å se kampen på TV:-)

ØNSKER DEG GOD BEDRING STÆRKOLA

PAIN IS TEMPORARY,GLORY IS FOREVER

1
therunner "Stærkola skrev: <Sitter her med 150 i feber og cupfinalen er 41 timer og 41 minutter unna. Arrghh, har ikke fått handla cupfinale effekter engang! Håper alle ekte fotballfans send...

the runner: "En cupfinale skulle være omtrent 150 ganger større enn en bunnkamp mot Saftkokera. Med en temp på "150 grader"hos stærkola , eller som du the runner - med et hode dobbelt så stort som vanlig - så begynner jeg endelig å skjønne dette med support. Det gir tydeligvis udødelighet.... Det hadde vært interessant å gene dere sammen.

mvh jan - som synes stærkola bør holde seg i sofaen foran TV'en hvis det ligger over 39.... Og at the runner snarest bestiller en CT for å sjekke hodeforhold

1

"Uansett banker vi dritten ut av arrogante Odd spillere."

Ikke vær FOR sikker...

1

Lykke til stærkola .... Nå lades det opp med cupfinale musikk og god drikke, helga blir laaang... er glad jeg begynner seint på mandag.

Voff

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...