Fotball - Norsk

Kreps76

En gjettekonkurranse

Hvilket lag kommer til slutt til å bryte Rosenborgs hegemoni i tippeligaen?

  1. Molde
  2. Lyn
  3. Viking
  4. Brann
  5. Odd Grenland
  6. Vålerenga
  7. Stabæk
  8. Verdal
  9. Et eller annet nyopprykket lag som blir Norges nye fotballsensasjon 10. Ingen av disse, Rosenborg kommer til å fortsette å dominere Tippeligaen til evig tid
1
7 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

I løpet av de neste 1-3 sesongene: Ingen I løpet av de 1-2 sesongene deretter: Viking, Vålerenga og Molde

Tok med Vålerenga pga Kjetil Rekdal selv om de egentlig ikke har noe på en slik liste å gjøre enda.

1

ingen av dem du nevner. LSK tipper jeg. superLSK

1
Jotjar 9....(enda en gjettekonk, gjett hvilket lag jeg tenker på..:))

"Jotjar skrev: 9....(enda en gjettekonk, gjett hvilket lag jeg tenker på..:))"

Du tenker på Hønefoss.

Jeg tenker på Fredrikstad.

-------------------------------------------------------------------------------------- 26 kamper | 20 seire | 3 uavgjort | 3 tap | 99-28 | 63 poeng 2003: 1. divisjon, 2004: Eliteserien? 99 mål - 99 år Ringberg 31 mål, 25 assists og 25 kamper. Hansen 31 mål 25 kamper. FFK på vei tilbake!

1
spurs10 "Jotjar skrev: 9....(enda en gjettekonk, gjett hvilket lag jeg tenker på..:))" Du tenker på Hønefoss. Jeg tenker på Fredrikstad. ---------------------------------------------------...

"spurs10 skrev: "Jotjar skrev: 9....(enda en gjettekonk, gjett hvilket lag jeg tenker på..:))"

Du tenker på Hønefoss.

Jeg tenker på Fredrikstad.

-------------------------------------------------------------------------------------- 26 kamper | 20 seire | 3 uavgjort | 3 tap | 99-28 | 63 poeng 2003: 1. divisjon, 2004: Eliteserien? 99 mål - 99 år Ringberg 31 mål, 25 assists og 25 kamper. Hansen 31 mål 25 kamper. FFK på vei tilbake!"

Jeg skal gjerne innrømme at jeg håper det blir Hønefoss ja, men hvis vi skal være realistiske, er det vel klart størst sjanse for at Fredrikstad blir laget hvis vi går ut fra at nr. 9 blir den korrekte...

1
jvsandem Skelter skrev: > ingen av dem du nevner. LSK tipper jeg. LSK skulle jo bryte den allerede i inneværende år da... Vi så jo hvordan det gikk... Jon Sandem, Klansmedlem nr 22 av over...

jvsandem skrev: Skelter skrev:

> ingen av dem du nevner. LSK tipper jeg.

LSK skulle jo bryte den allerede i inneværende år da... Vi så jo hvordan det gikk...

Jon Sandem, Klansmedlem nr 22 av over 6.100 ----------------------------------------- Det gikk ikke helt som planlagt ,nei. Stemmer det. Men det er vel lov å være opptimist mht til neste år. Bedre stall en på lenge.

superLSK

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...