Fotball - Norsk

Tigerberget

Stian Ohr forlater Vålerengen?

Jeg skjønner Stian godt! Klart han ville spille i gårsdagens kamp. Hvorfor han ikke fikk spille et minutt engang skjønner jeg ikke, men! Jeg husker jeg sa når Ohr dro til Vålerengen at han blir der ikke mer en ut sesongen, kanskje jeg får rett! Jeg håper han forlater VIF fordi det sårer og se han i blått og rødt! Stian er norges beste høyre ving og derfor bør han få spille. En retur til Sørlandet blir det nok ikke, men det hadde ikke gjort noe akkurat. Tror nok Stian blir i Enga, men håper han forlater Enga! Hva tror dere?

Lenge leve IK Start

ALJ...

1
5 svar

Logg inn med Schibsted

Logg inn med din Schibsted-konto for å skrive et svar.

Gå til innlogging

adamsthelegend

Er han en sutregutt som ikke takler å bli satt ut i en kamp?

1
adamsthelegend Er han en sutregutt som ikke takler å bli satt ut i en kamp?

Han sutrer mye, det er sant! Sånn var han i Start også, defor han dro til Vålerenga også! Pågrunn av at han ikke ville gå så mye i lønn selv om Start styret ikke gjorde noe for at han skulle bli heller, men! Men jeg skjønner han godt, alle vil spille i cupfinalen. Stian er for god til og sitte på benken og fryse! Jeg kjenner kvalitetene hans og han er norges beste høyre ving... Det er helt klart!

ALJ...

1

At Stian er lei seg for at han ikke fikk spille igår er helt greit men hvis han vil finne en ny klubb fordi han "bare" har spillt 25 av 26 seriekamper og alle cupkampene minus finalen sier jeg bare good riddance.

1
Stærkola At Stian er lei seg for at han ikke fikk spille igår er helt greit men hvis han vil finne en ny klubb fordi han "bare" har spillt 25 av 26 seriekamper og alle cupkampene minus fina...

Latterlig at han skal sutre så mye som han gjør, og dette gjør mandagen mindre morsom, selv om vi har vunnet cupfinalen.. Send han vekk hvis han ikke er fornøyd med all den spilletiden han har fått i år..

DrAkula - professor i gynekologi http://101prosent.fanzine.no

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...