Fotball - Premier League

notlob

Helt utrolig, men sant...

... en fyr som jeg trener sammen med, er Manchester United-supporter, har til og med vært på Old Trafford flere ganger. Men så her i forrige uke dukket han opp på trening med Leeds-trøye?! på seg. Fikk ikke spurt han om hva det betydde før nå sist tirsdag. Jeg gikk jo sterkt ut ifra at det kun var for å trene og svette i, men neida, han kunne fortelle at han hadde Leeds som sitt andre favorittlag??!

Har jo tidligere fortalt om en annen kompis av meg som er United-supporter, men i tillegg har et godt øye til City. Dette er faktisk så utrolig at det burde vært rammet inn. Noen bedre?

1
20 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

Nei, ingen bedre da det ikke er mulig å overgå denne :-)

trophy

1
mrHotspur Hvor gammel er denne karen?

Han er visst 19. Kjenner han ikke noe spesielt godt, har drukket øl i lag med han en gang, men det er alt av sosial kontakt. Han var faktisk på den kampen som Southampton vant 6-3 mot United på The Dell i 96(?) der Egil Østenstad scoret to og et halvt mål, så da var han jo ikke gamle karen.

1

Jeg er Roma-supporter, men har fint lite mot Lazio. Jeg har også alltid heiet på Barca, men greier ikke å få meg til å mislike Espanyol nevneverdig.

Clemence, klar til å bli hetset

1

Heh, han er jo United fan, det er vel ganske åpenbart.

cK

1
mrHotspur Det er greit og holde med flere lag... Jeg holder med Spurs og Tranmere. Men og en holder med 2 lag i samme divisjon blir det kolisjon!

>Jeg holder med Spurs og Tranmere. Men og en holder med 2 lag i samme divisjon blir det kolisjon!

Selv holder jeg med Manchester United og Barnsley. Burde egentlig ikke være noe problem, men jeg kan love deg at jeg fikk litt problemer da Barnsley overraskende rykket opp til PL i '97.

Qwertty. Sponsor a seat at Oakwell: http://www.barnsleyfc.co.uk/today/view/breaking\_news\_detail/0,,10309~282055,00.html

1

Onkelen til en kompis av meg i Honningsvåg er tilhenger av både Liverpool og Man.Utd.

Gaute

1
trophy qwerty (du har en 't' for mye); Hvis du noen gang skulle komme i samme dilemma igjen, f.eks. etter Man.Utd.s nedrykk om et par år, så kontakt meg gjerne for personlig veiledning. G...

He he, ja du kan vel håpe. Sånn som det ser ut for Barnsley nå så tviler jeg på om jeg noen gang får det samme dilemmaet igjen selv om Manchester United skulle rykke ned en divisjon eller to.

Qwertty. Sponsor a seat at Oakwell: http://www.barnsleyfc.co.uk/today/view/breaking\_news\_detail/0,,10309~282055,00.html

1

"notlob skrev: ... en fyr som jeg trener sammen med, er Manchester United-supporter, har til og med vært på Old Trafford flere ganger. Men så her i forrige uke dukket han opp på trening med Leeds-trøye?! på seg. Fikk ikke spurt han om hva det betydde før nå sist tirsdag. Jeg gikk jo sterkt ut ifra at det kun var for å trene og svette i, men neida, han kunne fortelle at han hadde Leeds som sitt andre favorittlag??!

Har jo tidligere fortalt om en annen kompis av meg som er United-supporter, men i tillegg har et godt øye til City. Dette er faktisk så utrolig at det burde vært rammet inn. Noen bedre?"

vel, vi United-supportere har ikke noe med dette å gjøre.

Øystein

1

Wow...notlob...kompisa dine røyker nok enda mer enn deg og meg dem da :)

1
tegnestiften Wow...notlob...kompisa dine røyker nok enda mer enn deg og meg dem da :)

Har en venn som har holdt med Utd. siste 10 år. I år heier han på Arsenal, han ser heller på Arsenal enn Utd. Han holdt med Frankrike helt til de ble slått ut, så sier han at han har alltid heiet på Brasil etter at de vant finalen. De 10 siste årene har jeg hørt på maset om Beckham, Cantona, Solskjær , Giggs, Cole, Yorke og Keane. Nå er plutselig Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Henry , Pires og Vieira heltene.....patetisk fyr...

Håper han begynner å heie på Liverpool etter denne sesongen......

Falconetti

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...