Fotball - Premier League

hputd

Spm til manu fansen.

Hvilket lag mener man manu bør stille i helgen? og hvilken formasjon?

Forslag:

Barthez G.neville, Rio, Oshea, Silvestre Giggs, Scholes, Veron, Beckham Forlan i fri rolle bak spissen Rvn

Synst solskjær har vært svak i det siste og Forlan viser "bra" takter. Flott mål mot villa sist og "nesten" mål mot maccabi då han hadde et bra skudd som desverre gikk i tverligger. Scholes bør spille der han er best. Sentralt på midten. Forlan fortjener en ny sjanse etter at han redda 1 poeng sist. Regner med Ferguson har planer om å bruke han og siden han gikk ut først av spissene mot maccabi og heller ikke var involvert i dagens reservelagskamp.

noen med andre meninger/comments?

1
24 svar

Jeg foreslår:

Ben Williams Lee Roche David May Alan Tate Mark Lynch Danny Pugh Darren Fletcher Bojan Djordjic Daniel Nardiello Kieran Richardson David Fox Jimmy Davis

System: 4-5-1-1 (en mann ekstra siden det er United. Regler? Hvem bryr seg om dem?)

Svekket lag? Det er da ikke Uniteds oppgave å hjelpe Charlton, Sunderland, WBA og co med å holde seg oppe, så hvorfor i all verden skal United ta tre velfortjente poeng fra Southampton? Velfortjent fordi Southampton nok helt sikkert vil stille opp, ja sogar kjempe, og da fortjener de seieren. Dessuten er laget sterkt det, bare se her:

Barthez er ikke god nok Neville har vært skadet Ferdinand er oppskrytt O'Shea er treg Silvestre kan ikke forsvare Beckham har bare èn høyrefot (burde hatt to) Veron er en flopp Keane er psykopat Giggs er benskjør Van Nistelrooy stuper bare Solskjær er norsk

Sannheten er altså at laget faktisk er STYRKET! Og kan dere bevise at det ikke er det? Kom med link altså... Og BEVIS at ikke hele førstelaget er skadet, ja bare bevis det.

1

Tror nok Forlan kunne gjort en bra jobb som enslig spiss hvis Chadwick hadde blitt brukt som hengende bindeledd mellom Forlan og midtbaneleddet anført av Phil Neville. Spesielt nå som både Giggs og van Nistelrooij må stå over på grunn av skade.

trophy

1

"hputd skrev: Forslag:

Barthez G.neville, Rio, Oshea, Silvestre Giggs, Scholes, Veron, Beckham Forlan i fri rolle bak spissen Rvn

Men for å svare på spørsmålet ditt, om du kan la være å bøande inn dine mindre seriøse meninger TJ, så er jeg ikke helt uenig i det laget du foreslår. Ser gjerne at Blanc kommer inn igjen i laget, da hans ro og erfaring er viktig. O'Shea har vært fenomenal så langt i sesongen, men dette er en ung mann, som har 15 år fremfor seg i United, og det at han får noen kamper på benken, gjør ham sikkert godt. At Solskjær har vært svak, er jeg enig i, men det er ikke bare hans sksyld. Han må ha en sterk spiller ved siden av seg, som de kan spille opp det. Det er IKKE forsen hans, og når han og Forlan spiller sammen, får Sunny den jobben, og det er ikke helt det store for han. Ellers vil jeg bytte Giggs og Beckham (siden du har satt Giggs på høyre/eller G Neville på venstre, men det er nok bare en ørliten ubetydelig glipp...)

Ruuunis

1
Ruuunis "hputd skrev: Forslag: Barthez G.neville, Rio, Oshea, Silvestre Giggs, Scholes, Veron, Beckham Forlan i fri rolle bak spissen Rvn Men for å svare på spørsmålet ditt, om du kan la...

"Ser gjerne at Blanc kommer inn igjen i laget, da hans ro og erfaring er viktig. O'Shea har vært fenomenal så langt i sesongen, men dette er en ung mann, som har 15 år fremfor seg i United, og det at han får noen kamper på benken, gjør ham sikkert godt."

Tror Alan Tate hadde vært et bedre valg. Han er rett og slett kongegod, faktisk bedre enn David May.

"At Solskjær har vært svak, er jeg enig i, men det er ikke bare hans sksyld. "

Nei, det er Semb som har sksylden, han skulle latt Ole Gunnar hvile heller enn å spille landskamper. Skjønner ikke Semb at man ikke kan overbelaste stjernene?

"Han må ha en sterk spiller ved siden av seg, som de kan spille opp det."

Ja, man skulle kjøpt Mike Tyson.

"Det er IKKE forsen hans, og når han og Forlan spiller sammen, får Sunny den jobben, og det er ikke helt det store for han."

Nei, men med Tyson på topp hadde slagkraften vært en heeelt annen.

"Ellers vil jeg bytte Giggs og Beckham (siden du har satt Giggs på høyre/eller G Neville på venstre, men det er nok bare en ørliten ubetydelig glipp...)"

Det er bedre om Giggs spiller på høyre og Beckham på venstre, da dette er et trekk som er egnet til å forvirre. Smart Fergie! Smart! Hva om man så plasserte Barthez i motstanderen sitt mål? De hadde jo ikke skjønt noen verdens ting.....

1
tj "Ser gjerne at Blanc kommer inn igjen i laget, da hans ro og erfaring er viktig. O'Shea har vært fenomenal så langt i sesongen, men dette er en ung mann, som har 15 år fremfor seg...

Håper du drikker nå TJ, så du kan skylde på at du var full i morgen når du våkner etter å ha lest skvipet ditt. Tips, gratis fra meg: Hvorfor ikke holde deg til dine egne tråder, sånn at vi som faktisk vil diskutere vårt lag, kan gjøre det, og slippe og bruke mer energi på deg. Avtale ??

Ruuunis

1
Ruuunis Håper du drikker nå TJ, så du kan skylde på at du var full i morgen når du våkner etter å ha lest skvipet ditt. Tips, gratis fra meg: Hvorfor ikke holde deg til dine egne tråder, s...

"Tips, gratis fra meg: Hvorfor ikke holde deg til dine egne tråder, sånn at vi som faktisk vil diskutere vårt lag, kan gjøre det, og slippe og bruke mer energi på deg. "

Synes det var en heller dårlig ide. Dere vil jo diskutere med meg, og det er vel grunnen til at dere oppsøker mine tråder. Men straks jeg kommer med noen gjennomtenkte tanker om Mjau, så fyrer dere opp alle tenningene (for å si det som Beckskjær ville gjort det).

1
Amused tj, er ikke dette å avspore\ødelegge debatten? Er ikke det et brudd på reglene? (På lik linje med persondebatt?) What God wants God gets God help us all! Amused - to death -Fightin...

"Amused skrev: tj, er ikke dette å avspore\ødelegge debatten?"

Jo, du bør slutte med det.

"Er ikke det et brudd på reglene? (På lik linje med persondebatt?)"

Jo, så diskuter fotball nå!

Og igjen lurer jeg på hvorfor det var mitt innlegg som fikk deg til å reagere.... Du virker ikke helt troverdig i dine "appeller" når du fullstendig mangler konsekvens.

1
tj "Tips, gratis fra meg: Hvorfor ikke holde deg til dine egne tråder, sånn at vi som faktisk vil diskutere vårt lag, kan gjøre det, og slippe og bruke mer energi på deg. " Synes det...

"tj skrev: Synes det var en heller dårlig ide. Dere vil jo diskutere med meg, og det er vel grunnen til at dere oppsøker mine tråder. Men straks jeg kommer med noen gjennomtenkte tanker om Mjau, så fyrer dere opp alle tenningene (for å si det som Beckskjær ville gjort det)."

Ser ikke at du startet denne tråden, så hva er poenget ditt. Må gjerne være kritisk, men når du sier Mjau, snakker om Tyson innen fotball, så er det ikke lett å ta deg seriøst selv om det heller ikke er lett normalt da)

Ruuunis

1
tj "Amused skrev: tj, er ikke dette å avspore\ødelegge debatten?" Jo, du bør slutte med det. "Er ikke det et brudd på reglene? (På lik linje med persondebatt?)" Jo, så diskuter fotba...

"Og igjen lurer jeg på hvorfor det var mitt innlegg som fikk deg til å reagere.... Du virker ikke helt troverdig i dine "appeller" når du fullstendig mangler konsekvens."

Fordi du burde vite bedre, noe jeg tror du gjør.

Ellers kritiserer jeg andre på lik linje med deg. Men ser ikke bort i fra at det er en logisk forklaring på at du ser mest til de jeg retter mot deg...

What God wants God gets God help us all! Amused - to death

-Fighting for peace is like fucking for virginity-

1
Ruuunis "tj skrev: Synes det var en heller dårlig ide. Dere vil jo diskutere med meg, og det er vel grunnen til at dere oppsøker mine tråder. Men straks jeg kommer med noen gjennomtenkte t...

Som et generelt innspill vil jeg protestere på at man uttaler seg negativt om Mike Tyson som fotballspiller uten å ha sett ham spille. Eller har du ? Det samme gjelder eventuell negativ omtale av fotballferdighetene til Hjallis, Treholt og Berit Aunli. Man skal aldri uttale seg uten tilstrekkelig dokumentasjon for sine påstander.

trophy

1
trophy Som et generelt innspill vil jeg protestere på at man uttaler seg negativt om Mike Tyson som fotballspiller uten å ha sett ham spille. Eller har du ? Det samme gjelder eventuell ne...

"Som et generelt innspill vil jeg protestere på at man uttaler seg negativt om Mike Tyson som fotballspiller uten å ha sett ham spille. Eller har du ? Det samme gjelder eventuell negativ omtale av fotballferdighetene til Hjallis, Treholt og Berit Aunli. Man skal aldri uttale seg uten tilstrekkelig dokumentasjon for sine påstander."

Akkurat! :-))

Ben Johnson prøvde seg jo som fotballspiller (etter den første dopingdommen), og forventet sogar å bli proff, så hvorfor ikke Mike Tyson? Også en viss basketstjerne skiftet i sin tid idrett....

1

Det er litt kult att tj som tydligvis ikke liker United kan nesten alle navna på spillerne i United. Det må jeg si var bra. Men for å svare seriøst på spørsmålet ditt. Jeg hadde likt å sett United spille 3-5-2 formasjon en gang.

Barthez G.Neville, Rio, O`shea

Becks, Scholes, P.Neville, Giggs,

Veron,

Forlan, Ruud,

Skulle hatt Keane isteden for P. Neville og Brown isteden for O`shea, men sånn er det med skader. Trur det er bedre med tre rene forsvars spillere en å ha Silvestre og G.Neville flyvende opp vingene. Da er det bedre å offre dei side beckene som aldri er der og få to spisser og fem på midt banen. Veron er ikke den vinne ballen type han er bedre når han får en fri rolle mellom spissene og midtbanen. Dette trur jeg må være drømme rollen for Veron, og visst han har to spisser å spille til så blir det bra. Og visst han skulle miste ballen så har vi keane, butt eller scholes klare til sende inn en to fots knotte takling i hofte høyde for å vinne igjen ballen. Når vi får fem på midten er det lettere å ha ballen mye som passer United best. samtidig som det ikke blir skralt framover vi har sett mye av i det siste. Dette er noe jeg skulle ønske ha skjedd men kommer aldri til å skje. Men hva vet jeg....

1
Amused tj, er ikke dette å avspore\ødelegge debatten? Er ikke det et brudd på reglene? (På lik linje med persondebatt?) What God wants God gets God help us all! Amused - to death -Fightin...
Historieguruen

"Amused skrev: tj, er ikke dette å avspore\ødelegge debatten?

Er ikke det et brudd på reglene? (På lik linje med persondebatt?)

What God wants God gets God help us all! Amused - to death

-Fighting for peace is like fucking for virginity-"

Pass deg nå Amused, ellers bombarderes VG nett med mailer som vil ha deg utestengt.

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndigheter.
Bilde

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

MARIENLYST (VG) NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndighete...


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Det skjeve spillet

"Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen. Det virker å være tilnærmet full enighet om at det var ri...
Bilde

Det skjeve spillet

Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen.


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Liverpool - Arsenal: Hvem vinner?

Liverpool møter Arsenal på Anfield, 20. november kl. 18.30. Hvem vinner? Avgi stemme i bunn, og diskuter den kommende storkampen her (Du må være logget inn for å avgi stemme). Statistikk:
Liverpool
53,8 %
Uavgjort
23,1 %
Arsenal
23,1 %

13 stemmer • Avstemningen er over

5
1 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar
Laster...