Fotball - Premier League

Diouf73

Heskey som venstrekantspiller - hva mener dere?

Huff - jeg kan ikke noe for det - men jeg UFFER når jeg ser Heskey ute på kanten -han gjør en ok jobb, men det ser verken pent ut og noe kreativt ut når han spiller der ute.Houllier må bruke sjekkheftet på en venstreving eller en som kan bekle den rolle og som innehar bra med fart,styrke og teknikk - Owen Hargreaves,Peter Løvenkrands,Hasan Sas.

Jeg ønsker ikke å uffe meg over det i fortsettelsen, men jeg kan ikke noe for det - og Heskey tilbake i eget forsvar etter en kontring - huff - han kan fort være klønete. Jeg tror nok ikke Houllier hører på meg her sånn - han vil nok fortsette å bruke Heskey der - men det mener jeg er et tegn på "kriseløsning" - vi har ingen skikkelig gode venstrekantspillere. Og de går det an å skaffe seg i januar - forhåpentligvis. Jeg ønsker å se Heskey mer på topp istedenfor ute på kanten i fremtiden.

1
6 svar

Logg inn med Schibsted

Logg inn med din Schibsted-konto for å skrive et svar.

Gå til innlogging

Helt enig med deg, en ny kantspiller hadde vært bra.

''\*:-.,\_,.-:\*''*:-.,_,.-:Michael Owen*''\*:-.,\_,.-:\*''*:-. .-:'*\*:-.,\_,.-The Greatest, Untalented Gnat\*''*:-.,_,

1

Syns Heskey er utrolig dårlig på venstre kanten. Han greier aldri å utfordre motstanderens back og finner liksom aldri sin posisjon. Mottakene hans er også altfor dårlig! Mister ballen hele tiden til innkast til motstanderen. Syns han også gjør mye rart når han er tilbake i eget forsvar.(som feks borte mot Spartak)

Men Heskey kan faktisk være litt god som ving i et 4-3-3 system. Han spilte der mot Soton. Det eneste som er bra med Heskey på kanten er når han en sjelden gang får lagt inn. Er gode de innleggene hans med venstre!

Må vel være mye bedre å bruke spillere som Diouf, Vignal, Riise, Cheyrou eller Smicer der. Tror heller ikke Diomede hadde gjort det særlig dårligere enn Heskey på kanten.

Vi trenger nok en god venstre ving ja! Duff hadde vært helt perfekt!:-)

Vignal27 ------------------------------------------------------------------------------------------ "They killed the wrong Kennedy in '63"

- Bob Paisleys ord til Alan Kennedy etter spillerens horrible Liverpool-debut ------------------------------------------------------------------------------------------ www.mp3.com/ruben_borgersen

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar

– Solskjær må forlate jobben

"– Begeret har vært strengt tatt vært fullt lenge. Men ydmykelsen på Vicarage Road bør ikke bare ha vært dråpen som fikk det til å renne over. Her er kranen så hardt skrudd på at det neppe kan være tv...
Bilde

Ny Solskjær-fiasko: Dette går ikke mer!

(Watford-Manchester United 4-1) Manchester United er nødt til å skaffe seg en annen manager enn Ole Gunnar Solskjær.


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar
Laster...