Fotball - Premier League

lupus

Venables vs. Batty

Leeds supporters have chanted Batty's name during their current run of five Premiership matches without a win and news that Venables has told the midfielder he can leave will do little to please the player's admirers. Batty said: "Almost as soon as the gaffer got here he pulled me in and told me I could leave. People don't know that. "He wanted me to go out on loan or leave but I've got another 18 months left on my contract and I have every intention of staying and seeing it out. "When he first came he even asked if I was interested in the coaching side. But I've never had an interest in that. "I love playing at Elland Road in front of our fans. I don't want to go to another club," he told the Sunday Mirror. ***********************

Greit å vite at Venables er villig til å gi alle en sjanse. Kan ikke si jeg er imponert over behandlingen Batty har fått. Han var tross alt den som holdt Leeds sammen da det tok på som verst under O'Leary.

Lupus

1
4 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

"Greit å vite at Venables er villig til å gi alle en sjanse. Kan ikke si jeg er imponert over behandlingen Batty har fått. Han var tross alt den som holdt Leeds sammen da det tok på som verst under O'Leary."

Egentlig så er det svært lite som imponerer meg når det gjelder Venables. Behandlingen av Batty er for meg god nok grunn til å få denne mannen langt vekk fra Elland Road. Alle vet at Batty trekker på årene og at karieren er på hell, men han har tross alt 18 mnd igjen av sin nåværende kontrakt, og er fullt ut istand til å prestere vel så bra som det vi har sett av enkelte andre midtbanespillere på Leeds. At Venables av en eller annen grunn ikke liker Batty og dermed prøver å fryse ham ut av laget liker jeg svært dårlig. Batty betyr for meg som Leedstilhenger mye, mye mer en hva Terry Venables noensinne kommer til å gjøre.

Bridges

1
bridges "Greit å vite at Venables er villig til å gi alle en sjanse. Kan ikke si jeg er imponert over behandlingen Batty har fått. Han var tross alt den som holdt Leeds sammen da det tok p...

Neste Leeds-drakt jeg kjøper skal uansett ha Batty på ryggen, mark my words.

Lupus som er lei av å se spillere og managere som skryter av hverandre når det bare er piss det som presteres på banen. Vi har blitt vant til å vente lenge på at ting skal stemme, og med ny manager så bør man være tålmodig, men med så håpløse disposisjoner som vi har vært vitne til så må det være lov å hytte med neven.

1
lupus Neste Leeds-drakt jeg kjøper skal uansett ha Batty på ryggen, mark my words. Lupus som er lei av å se spillere og managere som skryter av hverandre når det bare er piss det som pre...

" Neste Leeds-drakt jeg kjøper skal uansett ha Batty på ryggen, mark my words. "

Neste sesong skal jeg kjøpe hjemme- og bortedrakt med hhv Barmby og Brolin på ryggen;-)

Dacourt ikke god nok for benken i dag! ...Men han er god nok til å spille for Frankrike. Vi får håper Peacock gjør jobben sin i dag og angriper Vegetables.

Radebe ------------------ 'The only problem Spurs will have is finding the place'

(Jimmy Greaves' berømte uttalelse før 4.rundekampen i FA-Cupen mot 3.divisjonslaget Port Vale, 30. januar 1988)

1
radebe " Neste Leeds-drakt jeg kjøper skal uansett ha Batty på ryggen, mark my words. " Neste sesong skal jeg kjøpe hjemme- og bortedrakt med hhv Barmby og Brolin på ryggen;-) Dacourt ikk...

"radebe skrev: " Neste Leeds-drakt jeg kjøper skal uansett ha Batty på ryggen, mark my words. "

Neste sesong skal jeg kjøpe hjemme- og bortedrakt med hhv Barmby og Brolin på ryggen;-)"

Haha, tipper det vil slå an!

Juicy som ville valgt SMITH på ryggen hvis det skulle investeres i en ny trøye.

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar

– Solskjær må forlate jobben

"– Begeret har vært strengt tatt vært fullt lenge. Men ydmykelsen på Vicarage Road bør ikke bare ha vært dråpen som fikk det til å renne over. Her er kranen så hardt skrudd på at det neppe kan være tv...
Bilde

Ny Solskjær-fiasko: Dette går ikke mer!

(Watford-Manchester United 4-1) Manchester United er nødt til å skaffe seg en annen manager enn Ole Gunnar Solskjær.


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar
Laster...