Fotball - Premier League

pereivwe

Jøss. Flo har scoret!

Det er jo bare rett og slett utrolig, men Tore Andre Flo har faktisk klart å treffe innenfor stengene mot Charlton etter 15 minutter. For øvrig en kjempescoring! ---

pereivwe - som håper dette er starten på en ny Flo-æra i fotballen..

1
4 svar

Logg inn med Schibsted

Logg inn med din Schibsted-konto for å skrive et svar.

Gå til innlogging

En ny? vil jo isåfall bli den første..

.*.*.Oranje.*.*.Arsenal.*.*.Barca.*.*.Inter.*.*.France.*.*.

1

jøssss(måpende) WipeOut--------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

1

"For øvrig en kjempescoring!"

Enig, knaller til uten noen betenkningstid :)

Stiltzkin

1
mio64 En ny? vil jo isåfall bli den første.. .*.*.Oranje.*.*.Arsenal.*.*.Barca.*.*.Inter.*.*.France.*.*.

mio64 skrev:

"En ny? vil jo isåfall bli den første.. ------- Da må jeg virkelig si at du har gått glipp av noe. La meg friske opp hukommelsen din med noen av Flo-æraene innenfor fotbalen: -------

Vi har hatt flere Flo-æraer i norsk fotball. Tore Andre Flo har selv stått for en av dem, da han var som best på både klubb og landslagsnivå fra 1995 til 2000.

Håvard Flo er stadig aktiv i Sogndal, og er en av lagets virkelig viktige spiller. Håvard Flo var også meget sentral i VM 98, og scoret et meget viktig mål mot Skottland. Håvard Flo var også en meget sentral brikke på klubblaget den gangen han spilte i Danmark.

Jarle Flo var i en årrekke en virkelig stor personlighet på Sogndal. En av lagets aller viktigste spillere og en av de største personlighetene de årene han spilte på Sogndal.

Og sist men ikke minst har vi Jostein Flo. Kjempen som nå har lagt opp, men som helt til sin siste kamp var den store profilen på langet han spilte på. Flo som var den sentrale personen på Godset de siste syv årene av karrieren. Flo som var svært sentral på Sogndal den perioden han var der. Svært sentral, og toppscorer i sin første sesong i Sheffield United. Den kanskje største personligheten noensinne på landslaget, og selve grunnmuren i spillet som førte Norge gjennom fotballrevolusjonen fra og med høsten 1992.

- Så du tar nok skammelig feil om du tror at dette i så fall ville bli den første Flo-æraen..

------- pereivwe - som minner om at det i VM'98 var 3 stk Flo fra Stryn. Det i seg selv vitner om en æra innenfor fotballen..

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...