Fotball - Premier League

Milburn

Bekreftet interesse for Darren Ambrose

I følge News of the World har Sir Bobby Robson bekreftet interessen for Ipswichs Darren Ambrose.

18-åringen har 8 mål på 20 kamper som midtbanespiller for Ipswich, og er i tillegg en viktig brikke på Englands U19 lag.

Newcastle skal ha sett Amborse i aksjon i flere kamper i det siste.

Noen som vet noe mer om ham?

Milburn.

1
6 svar

Han putta vel i helga og?

Walk on!! som håper at The Tractorboys snart kommer seg opp ifra "gjørma"... :o)

1

Leste tidliger i NUFC.COM at Newcastle ikke trengte han fordi de hadde en liknenede spiller selv i Ross Gardner. De sa videre at han var en av det beste U19 spillere i landet. Noen andre som har hørt noe mer om Ross Gardner

1
Seymour Leste tidliger i NUFC.COM at Newcastle ikke trengte han fordi de hadde en liknenede spiller selv i Ross Gardner. De sa videre at han var en av det beste U19 spillere i landet. Noen...

"Seymour skrev: Leste tidliger i NUFC.COM at Newcastle ikke trengte han fordi de hadde en liknenede spiller selv i Ross Gardner. De sa videre at han var en av det beste U19 spillere i landet. Noen andre som har hørt noe mer om Ross Gardner"

>> Personlig skulle jeg så gjerne vært mer oppdatert på Newcastle academy-spillere. Det er dessverre en mulighet man ikke har når man er bosatt i Norge. All informasjon du får er via subjektive kamprapporter, og eventuelt en U19-landskamp på EuroSport i ny og ne.

Likevel ville jeg trodd at Ross Gardner skulle stått på terskelen til Newcastles A-lag om han er på samme nivå som Ambrose. Sistnevnte har som kjent begynt å imponere i 1. divisjon.

Milburn.

1

denne tråden hadde fått flere treff dersom du i overskriften hadde skrevet:

Bekreftet interesse for Darren A....

Øystein, med et helt håpløst usaklig og unødvendig innlegg

1
Milburn "Seymour skrev: Leste tidliger i NUFC.COM at Newcastle ikke trengte han fordi de hadde en liknenede spiller selv i Ross Gardner. De sa videre at han var en av det beste U19 spiller...

"Milburn skrev: >> Personlig skulle jeg så gjerne vært mer oppdatert på Newcastle academy-spillere. Det er dessverre en mulighet man ikke har når man er bosatt i Norge. All informasjon du får er via subjektive kamprapporter, og eventuelt en U19-landskamp på EuroSport i ny og ne.

Har kjøpt kampbladene fra Newcastle sine kamper i 5 år men ikke i dette året. Men de har jo en side eller to om U17 og U19 lagene. Vet at de var der første gang jeg leste om Chopra. Har også kjøpt bladet Black and White i en del år, der også stå det av og til om ungre spillerer.

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndigheter.
Bilde

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

MARIENLYST (VG) NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndighete...


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Det skjeve spillet

"Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen. Det virker å være tilnærmet full enighet om at det var ri...
Bilde

Det skjeve spillet

Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen.


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Liverpool - Arsenal: Hvem vinner?

Liverpool møter Arsenal på Anfield, 20. november kl. 18.30. Hvem vinner? Avgi stemme i bunn, og diskuter den kommende storkampen her (Du må være logget inn for å avgi stemme). Statistikk:
Liverpool
53,8 %
Uavgjort
23,1 %
Arsenal
23,1 %

13 stemmer • Avstemningen er over

5
1 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar
Laster...