Logg inn med Schibsted

Logg inn med din Schibsted-konto for å skrive et svar.

Gå til innlogging

Joe Cole i Liverpooltrøye hadde vore saker...

_____________________________ I 1617 var det 369 år til eg vart fødd

1

Etter den han viste i helga kunne han nok kanskje vært en grei forsterking på reservelaget, men potensialet er jo utvilsomt der. Uansett tviler jeg på om Houllier ville betale i nærheten av de 16 millionene det er snakk om.

1

Kva er sjansen for at det er noko i desse rykta? Neppe særleg større enn andre. Dei blir i alle fall ikkje meir truverdige av å stått på koptalk.

Odin

1
jonarild Etter den han viste i helga kunne han nok kanskje vært en grei forsterking på reservelaget, men potensialet er jo utvilsomt der. Uansett tviler jeg på om Houllier ville betale i næ...

"jonarild skrev: Etter den han viste i helga kunne han nok kanskje vært en grei forsterking på reservelaget, men potensialet er jo utvilsomt der. Uansett tviler jeg på om Houllier ville betale i nærheten av de 16 millionene det er snakk om. "

Grei forsterkning på reservelaget...hmmm. Husker du West Ham- Liverpool i fjor? Det var en viss Joe Cole som kjørte karussell med L'Pool forsvaret. Jeg ble nesten småsvimmel av å se på. I de siste kampene har han ikke imponert, det skal jeg være enig i, men han spiller også på et lag som sliter.

Hvis Liverpool får Cole blir jeg jævlig misunnelig, selv om jeg tviler på at det vil skje.

1
tressie "Falconetti skrev: Joe Cole er en av PL`s aller mest oppskrytte spillere. Jeg håper at han aldri spiller i Liverpool trøya! Falconetti" Yeah right....hvem planet er du fra? Guttung...

"tressie skrev: "Falconetti skrev: Joe Cole er en av PL`s aller mest oppskrytte spillere. Jeg håper at han aldri spiller i Liverpool trøya!

Falconetti"

Yeah right....hvem planet er du fra? Guttungen er fantastisk. "

nja, han kan da drible, men kan han så mye mer? Han sinker spillet like mye som McMoneyman. Joda han er en god spiller, men på langt nær god nok for Liverpool. Vi skal kjøpe Duff eller Sas....Dessuten så er den nevnte prisen hinsides. Utd. kan kjøpe ham for 20 mill£ da skal jeg le høyt!

Det er kun en fra West Ham som jeg virkelig kunne tenke meg, og det er Di Canio. Dessverre så begynner han å dra på årene.

Falconetti

1

Har ikke tro på dette... Hadde Houllier hatt Cole i sikte hadda han aldri hentet en spiller som Brune Cheyrou, selv om denne var billig og ikke har blitt noen "instant hit".

Men det hadde ikke gjort noe altså!

I am the lizard-king, I can do anything!

-Steve Yzerman, levende legende i "hockey-town".

1

Hvis man kunne fått den unge mannen for £8m så er jeg langt ifra avisende. Som nevnt over så er jo talentet der. Tror egentlig han trenger riktig veiledning, og muligheten til å trene med noen av litt høyere klasse. I enkelte kamper er han jo rett og slett stor. Var det ifjor han lekte seg med Vieira på det styggeste? Har ihvertfall aldri sett en spiller som har lekt såpass med Vieira noen gang...

Scouser9

We controlled the 70s. We dominated the 80s. We took a break in the 90s.. But NOW were BACK!

1
redallover "Falconetti skrev: Joe Cole er en av PL`s aller mest oppskrytte spillere. Jeg håper at han aldri spiller i Liverpool trøya! Falconetti" Så enig så enig, Falco! Walk on!! :o)

"redallover skrev: "Falconetti skrev: Joe Cole er en av PL`s aller mest oppskrytte spillere. Jeg håper at han aldri spiller i Liverpool trøya! Falconetti"

Så enig så enig, Falco!"

Jeg er uenig med både Falco og deg pga Joe Cole har et veldig stort potensiale og Houllier liker å kjøpe uferdige spillere som kan utvikles til å bli verdensstjerner. Siden engelske klubber i framtiden KAN bli påbudt til å ha 5-6 spillere i 1 laget som består av bare engelskmenn så er det viktig at Liverpool får tak i flere unge engelske talenter som Cole,Hargreaves og Dawson etter min mening.

1
tressie "Falconetti skrev: Joe Cole er en av PL`s aller mest oppskrytte spillere. Jeg håper at han aldri spiller i Liverpool trøya! Falconetti" Yeah right....hvem planet er du fra? Guttung...

tressie skrev: "Falconetti skrev: Joe Cole er en av PL`s aller mest oppskrytte spillere. Jeg håper at han aldri spiller i Liverpool trøya! Falconetti" Yeah right....hvem planet er du fra? Guttungen er fantastisk.

Fra samme planet som meg. Englands mest oppskrytte spiller som er en typisk hjemmebane/medgangsspiller. Luksus å ha i laget, briljerer med sin teknikk noen ganger, men det er som oftest lite produktivt. Vi snakker bl.a. om en offensiv midtbanespiller som har maktet 1 - ett - mål de site 15 mnd., og har ikke vært skadet.

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...