Fotball - Premier League

furious

BIRMINGHAM BY - tippekonk. - stillingen etter 12.

Birmingham - Bolton 3-1 (Purse, Savage, Horsfield - Okocha) WBA - Man.City 1-2 (Clement - Anelka, Goater) Blackburn - Aston Villa 0-0

Neverton stormer inn til sin første rundeseier, med furious hengende på slep. Kan virke som det går inflasjon i å gjøre det bra i sine egne konkurranser for tiden...? Mikemodano og carsley følger like bak der igjen med sine 7 poeng hver. Med all respekt for andres til dels gode tipping i denne runden vil jeg få lov til å trekke frem carsley's smått fantastiske poengivende kombinasjon bestående av Neil Clement og Darren Purse som målscorere for hhv WBA og Brum. Blueboyblue prikket for øvrig også Clement. Ellers fortjener danield honnør for å ha endret tips til Okocha for Bolton ETT minutt før fristen gikk ut.

________________________ Resultat ____ Målscorer ____ Totalt 1.Neverton__________________ 5 __________ 4 __________ 9 2.furious____________________ 4 __________ 4 __________ 8 3.mikemodano_______________ 3 __________ 4 __________ 7 4.carsley____________________ 1 __________ 6 __________ 7 5.janesaj____________________ 2 __________ 4 __________ 6 5.kibby_____________________ 2 __________ 4 __________ 6 7.danield____________________ 1 __________ 4 __________ 5 8.saunders__________________ 2 __________ 2 __________ 4 9.spilk______________________ 3 __________ 0 __________ 3 10.Corgan___________________ 1 __________ 2 __________ 3 10.emin_____________________ 1 __________ 2 __________ 3 10.kristian11_________________ 1 __________ 2 __________ 3 10.Vieri32___________________ 1 __________ 2 __________ 3 14.blueboyblue_______________ 0 __________ 2 __________ 2 14.EazyGe__________________ 0 __________ 2 __________ 2 14.okocha___________________ 0 __________ 2 __________ 2 17.Riggs____________________ 1 __________ 0 __________ 1

# furious # _______________________________ Nok et innlegg nærmere Ellis' avgang.

1
7 svar

Logg inn med Schibsted

Logg inn med din Schibsted-konto for å skrive et svar.

Gå til innlogging

Sammenlagt, vel, vi registrerer delt ledelse mellom Corgan og furious. Danield kan angre på at han glemte/sto over forrige runde....

Mikemodano og kibby gjør, om ikke akkurat kvantesprang, så i hvert fall solide byks oppover på tabellen, fra hhv 7. og 8. til 4. og 5.plass.

________________________ Resultat ____ Målscorer ____ Totalt 1.Corgan__________________ 25 __________ 34 __________ 59 1.furious__________________ 25 __________ 34 __________ 59 3.danield__________________ 19 __________ 34 __________ 53 4.mikemodano_____________ 20 __________ 28 __________ 48 5.kibby___________________ 17 __________ 30 __________ 47 6.okocha__________________ 15 __________ 32 __________ 47 6.emin____________________ 15 __________ 32 __________ 47 8.ILLH____________________ 21 __________ 22 __________ 43 9.saunders________________ 21 __________ 20 __________ 41 10.EazyGe________________ 9 ___________ 32 __________ 41 11.kingm__________________ 15 __________ 22 __________ 37 12.Neverton________________ 15 __________ 20 __________ 35 13.kristian11_______________ 13 __________ 24 __________ 34 14.janesaj_________________ 13 __________ 20 __________ 33 14.carsley_________________ 13 __________ 20 __________ 33 16.gunnnar________________ 22 __________ 4 ___________ 26 17.Milburn_________________ 13 __________ 8 ___________ 21 18.Pondus29_______________ 5 ___________ 16 __________ 21 19.Vieri32__________________ 12 __________ 8 ___________ 20 20.magnusml_______________ 8 ___________ 10 __________ 18 21.spilk___________________ 7 ___________ 8 ___________ 15 22.ELLISOUT______________ 5 ___________ 8 ___________ 13 22.guru___________________ 5 ___________ 8 ___________ 13 22.LarsBrudalen____________ 5 ___________ 8 ___________ 13 25.Carramba_______________ 5 ___________ 4 ___________ 9 26.Nufc____________________ 6 ___________ 2 ___________ 8 27.10Stenberg______________ 4 ___________ 4 ___________ 8 28.halvardo________________ 2 ___________ 6 ___________ 8 28.Riggs__________________ 2 ___________ 6 ___________ 8 30.mrHotspur______________ 5 ___________ 2 ___________ 7 31.blueboyblue_____________ 1 ___________ 6 ___________ 7 32.Bosschaos______________ 4 ___________ 2 ___________ 6 32.larkins_________________ 4 ___________ 2 ___________ 6 34.Mollaen________________ 2 ___________ 4 ___________ 6 35.SimenR________________ 5 ___________ 0 ___________ 5 36.mio64__________________ 3 ___________ 2 ___________ 5 37.drhook_________________ 4 ___________ 0 ___________ 4 37.rummenigge_____________ 4 ___________ 0 ___________ 4 39.eppaen_________________ 2 ___________ 2 ___________ 4 39.Nordfra_________________ 2 ___________ 2 ___________ 4 41.Ftotti___________________ 3 ___________ 0 ___________ 3 42.Kerouac________________ 1 ___________ 2 ___________ 3 43.pumaxx________________ 0 ___________ 2 ___________ 2 44.daddycruel______________ 1 ___________ 0 ___________ 1 44.ejossang________________ 1 ___________ 0 ___________ 1 46.LordKanuu______________ 0 ___________ 0 ___________ 0

# furious # _______________________________ Nok et innlegg nærmere Ellis' avgang.

1
furious Sammenlagt, vel, vi registrerer delt ledelse mellom Corgan og furious. Danield kan angre på at han glemte/sto over forrige runde.... Mikemodano og kibby gjør, om ikke akkurat kvant...

Det kan jo unektelig virke som om jeg har et visst lag i svart og hvitt oppe i nordøst som forbilder, og da snakker jeg ikke om Darlington...

Fjerdeplass meg her og fjerdeplass meg der...Satser på at den gode trenden holder seg en stund til, og at det som ble beskrevet som "ikke akkurat kvantesprang", blir nettopp...ja, kvantesprang ved neste korsvei.

Utsagnet er allerede kopiert, printet ut og limt opp ved siden av PC'en, slik at motivasjonsfaktoren skal bli avgjørende rundt tiden for innlevering av neste tips.

Furious, se opp. For øvrig en advarsel som også gjelder for emins konkurranse.

1

"furious skrev:

Neverton stormer inn til sin første rundeseier, med furious hengende på slep."

Endelig!! =) Nå gjelder det bare å følge opp i de rundene som gjenstår, så har jeg kanskje en mulighet.(?)

-Neverton- __________________________________________________________________ *Om man aldri har vann over hodet, vil man aldri se annet enn toppen av isfjellet*

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...