Fotball - Premier League

DeLutte

Resultat.... 100 liga..... runde 10

Øredøvende applaus går til Palcam, Logic og Pondus 29. Disse hadde 3 + 1. Hkandrea hadde forøvrig 2 + 2. Ellers ligger fortsatt resultatene fra tidligere runder på denne linken:

http://www.engelskfotball.tk

..........................................ANTALL.........ANTALL...........DE......... ...RES ..........................................RIKTIGE.......RIKTIGE..........TOTALE.....DENNE nr...............NAVN.................TEGN........RESULTAT.......POENG .....RUNDE

1...............Treble99................18................5...................23.............2 + 0

2.................Ryder..................17................5..................22.............2 + 1

3..............alibaba..................14.................4..................18.............3 + 0 3..............Logic....................14.................4...................18.............3 + 1

5,...........Atle.Leeds..............12.................6...................18.............1 + 1 6.................fb......................15.................2...................17.............0 + 0 7 ...............Toon...................15.................2...................17............1 + 0 8...............Liddell..................15.................2..................17.............1 + 1 9,...............Jihad..................15.................2...................17.............2 + 1 10..............Rooster...............12.................5..................17.............1 + 0 11..............Hawkes..............15............... .1...................16............2 + 0 12.............Peacock..............14.................2...................16.............0 + 0 13,.............hkandrea............12.................4....................16.............2 + 2 14.........Millwall4ever............15.................0....................15............1 + 0 15,...............Graasek...........13.................2...................15.............1 + 0 16.............Bjornast..............13.................2...................15.............1 + 1 17,...........Tsoevik................12.................3....................15.............2 + 0 18,.............Keyser1.............12.................3...................15.............1 + 0 19,..............Palcam............12.................3....................15.............3 + 1 20............Trophy................12.................3...................15.............0 + 0 21 .......aliasmegselv...........13.................1....................14.............2 + 0 22,............BillyCorgan .......12.................2....................14.............1 + 1 23..............Brøyt................11.................3...................14.............0 + 0 24,..........Fredag.................11.................3...................14.............0 + 0 25.............Odin..................11.................3...................14.............1 + 1 26,...........Erot....................11.................3...................14.............2 + 0 27,.............OddSO.............12.................1....................13............0 + 0 28,............Mariner..............12.................1....................13............0 + 0 29..........Løgith...................12.................1....................13............0 + 0 30...............radebe.............12.................1....................13............1 + 0 31..............Bean................11..................2...................13............1 + 0 32...........De Lutte...............11.................2...................13............0 + 0 33,.........Elaang..................11.................2...................13............1 + 1 34,..........Pondus29............11.................2...................13............3 + 1 35............sinsengutt...........11................ 2..................13.............1 + 0 36,.........BadSmiley............11................2...................13.............1 + 0 37...........Origoking............10.................3...................13.............1 + 0 38,...........redders..............12.................0...................12 ............2 + 0 39............Frantic................9.................3....................12............1 + 0 40.........Sungod.................10.................1...................11............1 + 1 41..............EivindE.............10................1...................11.............0 + 0 42............Vieira1................9..................2...................11.............0 + 0 43,...........Kingm................10.................0...................10............0 + 0 44............Boye.................10..................0...................10............1 + 0 45..........Bridges.................8.................2....................10............1 + 0 46...........Futu....................7.................3....................10............1 + 1 47...........Ratc....................9.................0....................9..............0 + 0 48...........Amused..............9.................0.....................9.............1 + 0 49........Vegar....................8.................1.....................9..............2 + 1 50,.............ael..................8.................0.....................8..............1 + 0 51,..........Guddulf..............8.................0.....................8..............1 + 0 52............Guru..................7.................1....................8..............1 + 0 53........Gambolputty..........7.................1....................8..............0 + 0 54............Zveroa...............7.................1....................8..............0 + 0 55.........Vieira4eva............6.................0....................6...............0 + 0 56,..........Cockerel............6.................0....................6..............0 + 0 57.........KingKop1.............4.................1....................5.......

1
20 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

Pokker og. Jeg har jo parkert fullstendig. Her må det full skjerpings til...

fb

1
bean Hmf. Tror jeg gir opp denne konkurransen først som sist. Bean.

" Hmf. Tror jeg gir opp denne konkurransen først som sist. "

Det er nok like greit. Er man ikke på Topp30 på denne tiden av sesongen så er det game over;-)

Radebe ------------------ 'The only problem Spurs will have is finding the place'

(Jimmy Greaves' berømte uttalelse før 4.rundekampen i FA-Cupen mot 3.divisjonslaget Port Vale, 30. januar 1988)

1

Takker for applaus, konstaterer pallplass for første gang i mitt liv, men samboeren ligger med rier så tankene er flyktige. Stikker til sjukhuset no...

- logic stressa som fisen i kurvstolen

1

Endelig unngikk eg den irriterende 1+0........

ålveis lokk ån de brait said åf laif!

1

Er jo som å se PL-tabellen dette! To stikker litt fra, deretter kommer resten...

Gjør ikkeno om dette blir tilfellet resten av sesongen; tett kamp mellom de to første om tittelen - og jevnt mellom mange om resten av topplasseringene... Tenker på både 100-ligaen og PL!

Ryder

1

Det var vel strengt tatt på tide at jeg traff igjen...

palcam

1
vegar Jeg misset noen runder i starten. Har man litt slingring? D.v.s. Trekkes de fem dårligste rundene fra eller noe? vegar

"vegar skrev:

Jeg misset noen runder i starten. Har man litt slingring? D.v.s. Trekkes de fem dårligste rundene fra eller noe? --------------------------------------------------------

Nei, hvis man ikke tipper på meget høyt nivå, så bør man ikke glemme en runde. Alt teller med, men siden vi her kun tipper 3 kamper, så vil en uteglemt runde ikke få fullt så store konsekvenser som i f.eks RT-ligaen

1
DeLutte "vegar skrev: Jeg misset noen runder i starten. Har man litt slingring? D.v.s. Trekkes de fem dårligste rundene fra eller noe? -----------------------------------------------------...

Dette har sikkert blitt skrevet eller står skrevet ett eller annet sted(tenker da på reglene for 100 konkurransen.) Har ikke og skal ikke legge meg opp i disse. Synes bare det virket fornuftig siden det går over så lang tid. At jeg misset noen i begynnelsen gjorde ikke tanken dummere... :)

Uansett, takk for info!

v

1
DeLutte dbl pst

Ja, men jeg er ikke typen som spiller ballen til kast. Ligger 14 bak nå. Skal se om ikke det er mulig å knappe inn litt. Å gjøre det "umulige" er alltid moro. Vi får se hvordan det ser ut om 5 mnd. :)

v, den evige optimist!

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar

– Solskjær må forlate jobben

"– Begeret har vært strengt tatt vært fullt lenge. Men ydmykelsen på Vicarage Road bør ikke bare ha vært dråpen som fikk det til å renne over. Her er kranen så hardt skrudd på at det neppe kan være tv...
Bilde

Ny Solskjær-fiasko: Dette går ikke mer!

(Watford-Manchester United 4-1) Manchester United er nødt til å skaffe seg en annen manager enn Ole Gunnar Solskjær.


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar
Laster...