Fotball - Premier League

oystsoru

overraskelse fra Ferguson...

her er troppen til kampen mot Leicester i ligacupen:

R Carroll, Ricardo; L Roche, G Neville, P Neville, D May, J O'Shea, R Ferdinand, M Silvestre; K Richardson, D Pugh, P Scholes, Q Fortune, M Timm, P Tierney; D Forlan, OG Solskjaer, D Nardiello, R Van Nistelrooy.

MEN: dette uttaler Alex Ferguson (!) til www.manutd.com:

"David Beckham has not been given any time off. He's been in training today and he's in the squad for tomorrow's game. I don't think resting him is the thing to do, he's happy being occupied with his football. That's the thing that he loves most of all."

Øystein

1
10 svar

Har jeg alltid visst. Fergie klarer aldri å holde seg til fakta;-)

MarkPeers

1

Hmm... Oppsiktsvekkende sterk tropp! Vet du, Øystein, eller noen andre, om MUTV-sendingen 23.30 i morgen kan sees i Norge, eller vil skjermen gå i svart igjen?

treble99

1

Hmmm.

Blir han å starte med ungguttene for så å slenge innpå gamlingene i et forsøk på å vinne?

Lar han gamlingene kjøre over Leicester for så slenge innpå ungguttene når kampen er avgjort?

Eller blir det rett og slett lett blanding?

no16keane

1
treble99 Hmm... Oppsiktsvekkende sterk tropp! Vet du, Øystein, eller noen andre, om MUTV-sendingen 23.30 i morgen kan sees i Norge, eller vil skjermen gå i svart igjen? treble99

"treble99 skrev: Hmm... Oppsiktsvekkende sterk tropp! Vet du, Øystein, eller noen andre, om MUTV-sendingen 23.30 i morgen kan sees i Norge, eller vil skjermen gå i svart igjen?"

ajaj, det der hadde jeg ikke tenkt på. men jeg TROR de svarte skjermene i CL var grunnet UEFA-regler...

Øystein

1
oystsoru "treble99 skrev: Hmm... Oppsiktsvekkende sterk tropp! Vet du, Øystein, eller noen andre, om MUTV-sendingen 23.30 i morgen kan sees i Norge, eller vil skjermen gå i svart igjen?" aj...

Mener å huske at det ble sagt noe om at MUTV hadde noe i kontrakten med skandinavene om at ingen (obligatorisk) førstelagskamp kunne vises før et døgn etterpå. Men Chelsea-United så jeg da vitterlig midnatt engelsk tid bare timer etter kampen var slutt, så da kan jeg ha et berettiget håp om at du har rett.

treble99 - som synes det er underlig united.no ikke har noe om dette

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndigheter.
Bilde

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

MARIENLYST (VG) NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndighete...


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Det skjeve spillet

"Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen. Det virker å være tilnærmet full enighet om at det var ri...
Bilde

Det skjeve spillet

Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen.


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Liverpool - Arsenal: Hvem vinner?

Liverpool møter Arsenal på Anfield, 20. november kl. 18.30. Hvem vinner? Avgi stemme i bunn, og diskuter den kommende storkampen her (Du må være logget inn for å avgi stemme). Statistikk:
Liverpool
53,8 %
Uavgjort
23,1 %
Arsenal
23,1 %

13 stemmer • Avstemningen er over

5
1 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar
Laster...