Fotball - Premier League

n0ah

Liverpool sine transfers

http://www.koptalk.com/regulars/transferspeculation.shtml

navnet i linken sier vel hva som er der. Jeg, som LFC fan er skuffet, kunne ønske det stod noen veldig etablerte stjernenavn der. Hvordan kan Houllier forvente å slå følge med Manchester som kjøper inn så mye større spillere?

Hvorfor må vi alltid ha squadplayers? (Unntak: Owen Hargreaves og Joe Cole) Kan vi ikke få noen nye stjerner å leke med vi og?

Jeg har fremdeles hele min tro på GH, jeg har bar vanskligheter med å forstå avog til. Kan jeg få noen synspunkter?

You'll Never Walk Alone

1
5 svar

Logg inn med Schibsted

Logg inn med din Schibsted-konto for å skrive et svar.

Gå til innlogging

Hva skal man med overbetalte etablerte stjerner når man kan bygge opp ett godt lag uten. Og dersom Owen, Hypiaa og Riise ikke er stjerner nok for deg so be it.

Hanzi -_-_-_-_-_-_-_-_-_- There are 10 types of people on earth: Those who understand binary numbers, and those who don't.

1

"Hvorfor må vi alltid ha squadplayers? (Unntak: Owen Hargreaves og Joe Cole) Kan vi ikke få noen nye stjerner å leke med vi og?"

Synes ikke Staam og Duff bør karakteriseres som squadplayers ...

1

Noah,har du ikke fått med deg at Houllier kjøper ofte unge store talenter som Liverpool bygger opp til å bli etablerte stjerner?Jeg liker den filosofien og kjøp av Cole eller Hargreaves + Senderos i januar hadde vært veldig bra. Disse er "coming" stars. Og med mange klassespillere allerede i 1 elveren så handler det om å styrke laget med spillere som kan gjøre en utmerket jobb på kantene. Hasan Sas har også vært nevnt + Fadiga.

1

Synes det var mange gode spillere på den listen jeg. "Veldig etablerte stjernenavn" koster i svært mange tilfeller mer enn de smaker, så det kan nok være smart å gå etter "de nest beste", og heller satse på at noen av disse slår til. (Hvor mye betalte Arsenal for Henry i forhold til hva de hadde måttet punge ut med for Del Piero, Batistuta eller Ronaldo?)

rooster

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...