Fotball - Premier League

emin

2. div tippeliga runde 12

Tipp resultatene av disse kampene. Det gis 1 poeng for riktig tegn (H, U, eller B) og 3 poeng for riktig resultat. Tippefrist er lørdag 9/11 (16.00)

Kampene:

Blackpool - Wigan

Plymouth - Oldham

Crewe - Brentford

Stockport - Cheltenham

Peterborough - Chesterfield

Queens Park Rangers - Northampton

Swindon - Tranmere

Notts County - Mansfield

Luton - Port Vale

Barnsley - Cardiff

Colchester - Bristol City

Huddersfield - Wycombe

emin

1
13 svar

lørdag 9/11 (16.00) Blackpool - Wigan 2-2 Plymouth - Oldham 1-1 Crewe - Brentford 1-2 Stockport - Cheltenham 1-2 Peterborough - Chesterfield 1-2 Queens Park Rangers - Northampton 2-1 Swindon - Tranmere 2-1 Notts County - Mansfield 1-1 Luton - Port Vale 1-2 Barnsley - Cardiff 2-1 Colchester - Bristol City 1-1 Huddersfield - Wycombe 1-1

-Neverton- __________________________________________________________________ *Om man aldri har vann over hodet, vil man aldri se annet enn toppen av isfjellet*

1

Blackpool - Wigan 1-7 Plymouth - Oldham 0-2 Crewe - Brentford 1-0 Stockport - Cheltenham 1-1 Peterborough - Chesterfield 2-1 Queens Park Rangers - Northampton 5-0 Swindon - Tranmere 1-3 Notts County - Mansfield 2-2 Luton - Port Vale 1-0 Barnsley - Cardiff 2-3 Colchester - Bristol City 1-4 Huddersfield - Wycombe 2-1

Kakjetta 62 dager til Kjell Inge Olsen overtar som Viking-trener

1

"emin skrev: Tipp resultatene av disse kampene. Det gis 1 poeng for riktig tegn (H, U, eller B) og 3 poeng for riktig resultat. Tippefrist er lørdag 9/11 (16.00)

Kampene:

Blackpool - Wigan 2-0

Plymouth - Oldham 2-0

Crewe - Brentford 1-2

Stockport - Cheltenham 3-1

Peterborough - Chesterfield 2-3

Queens Park Rangers - Northampton 3-1

Swindon - Tranmere 2-1

Notts County - Mansfield 3-1

Luton - Port Vale 6-1

Barnsley - Cardiff 1-2

Colchester - Bristol City 2-0

Huddersfield - Wycombe 1-1

emin"

mvh 10Stenberg -------------------------------------------- Målscorere 02/03: Owen 8 ¤¤ Murphy 4 ¤¤ Riise 3 ¤¤ Baros 3 ¤¤ Diouf 2 ¤¤ Diao 1 ¤¤ Hamann 1 ¤¤ Gerrard 1 ¤¤ Heskey 1.....

1

Blackpool - Wigan 1-0

Plymouth - Oldham 0-0

Crewe - Brentford 2-1

Stockport - Cheltenham 2-2

Peterborough - Chesterfield 2-1

Queens Park Rangers - Northampton 3-1

Swindon - Tranmere 0-1

Notts County - Mansfield 0-2

Luton - Port Vale 0-6

Barnsley - Cardiff 1-0

Colchester - Bristol City 0-1

Huddersfield - Wycombe 1-1

Blueboyblue som avslutter dette innlegget med en sang:

We're afraid of no-one 'cause we're better than them all, Arsenal, West Ham, Palace, Tottenham and Millwall, Take a trip to South West 6 and surely you'll agree We're called the Pride of London, 'cause the Chelsea are supreme.

1

Blackpool - Wigan 1-1 Plymouth - Oldham 1-2 Crewe - Brentford 2-2 Stockport - Cheltenham 3-1 Peterborough - Chesterfield 0-0 Queens Park Rangers - Northampton 3-0 Swindon - Tranmere 2-1 Notts County - Mansfield 1-0 Luton - Port Vale 2-1 Barnsley - Cardiff 0-1 Colchester - Bristol City 1-3 Huddersfield - Wycombe 1-0

1
Corgan Blackpool - Wigan 1-1 Plymouth - Oldham 1-2 Crewe - Brentford 2-2 Stockport - Cheltenham 3-1 Peterborough - Chesterfield 0-0 Queens Park Rangers - Northampton 3-0 Swindon - Tranmer...

Blackpool - Wigan 2-1 Plymouth - Oldham 2-1 Crewe - Brentford 2-1 Stockport - Cheltenham 2-1 Peterborough - Chesterfield 2-1 Queens Park Rangers - Northampton 2-1 Swindon - Tranmere 2-1 Notts County - Mansfield 2-1 Luton - Port Vale 2-1 Barnsley - Cardiff 2-1 Colchester - Bristol City 2-1 Huddersfield - Wycombe 2-1

1
Neverton lørdag 9/11 (16.00) Blackpool - Wigan 2-2 Plymouth - Oldham 1-1 Crewe - Brentford 1-2 Stockport - Cheltenham 1-2 Peterborough - Chesterfield 1-2 Queens Park Rangers - Northampton 2...

Blackpool - Wigan 3-1

Plymouth - Oldham 2-1

Crewe - Brentford 4-1

Stockport - Cheltenham 3-2

Peterborough - Chesterfield 2-2

Queens Park Rangers - Northampton 5-1

Swindon - Tranmere 1-1

Notts County - Mansfield 1-3

Luton - Port Vale 1-3

Barnsley - Cardiff 0-0

Colchester - Bristol City 2-1

Huddersfield - Wycombe 3-1

Life is a game........play....

1

Blackpool - Wigan.................................1-2 Plymouth - Oldham...............................1-2 Crewe - Brentford..................................2-1 Stockport - Cheltenham.........................2-0 Peterborough - Chesterfield....................0-0 Queens Park Rangers - Northampton......2-0 Swindon - Tranmere...............................2-1 Notts County - Mansfield........................1-0 Luton - Port Vale...................................2-2 Barnsley - Cardiff...................................0-2 Colchester - Bristol City.........................0-2 Huddersfield - Wycombe........................0-0

# furious # _______________________________ Nok et innlegg nærmere Ellis' avgang.

1

Blackpool - Wigan 1-2

Plymouth - Oldham 0-2

Crewe - Brentford 3-1

Stockport - Cheltenham 1-2

Peterborough - Chesterfield 1-1

Queens Park Rangers - Northampton 4-1

Swindon - Tranmere 3-0

Notts County - Mansfield 4-2

Luton - Port Vale 1-1

Barnsley - Cardiff 0-1

Colchester - Bristol City 2-2

Huddersfield - Wycombe 2-0

1

Blackpool - Wigan 2-3 Plymouth - Oldham 0-2 Crewe - Brentford 2-2 Stockport - Cheltenham 2-1 Peterborough - Chesterfield 2-1 Queens Park Rangers - Northampton 3-0 Swindon - Tranmere 2-1 Notts County - Mansfield 2-0 Luton - Port Vale 1-1 Barnsley - Cardiff 1-3 Colchester - Bristol City 1-2 Huddersfield - Wycombe 2-1

Robson

1

Blackpool - Wigan 1-2

Plymouth - Oldham 0-2

Crewe - Brentford 2-1

Stockport - Cheltenham 2-1

Peterborough - Chesterfield 1-1

Queens Park Rangers - Northampton 3-1

Swindon - Tranmere 1-1

Notts County - Mansfield 2-0

Luton - Port Vale 2-1

Barnsley - Cardiff 0-2

Colchester - Bristol City 1-3

Huddersfield - Wycombe 1-1

emin

1

Blackpool - Wigan 1-2 Plymouth - Oldham 1-3 Crewe - Brentford 2-1 Stockport - Cheltenham 0-0 Peterborough - Chesterfield 0-2 Queens Park Rangers - Northampton 2-0 Swindon - Tranmere 1-2 Notts County - Mansfield 1-0 Luton - Port Vale 3-1 Barnsley - Cardiff 0-2 Colchester - Bristol City 0-3 Huddersfield - Wycombe 1-1

1

Blackpool - Wigan 1-1 Plymouth - Oldham 1-2 Crewe - Brentford 2-1 Stockport - Cheltenham 2-1 Peterborough - Chesterfield 2-1 Queens Park Rangers - Northampton 2-0 Swindon - Tranmere 2-1 Notts County - Mansfield 1-0 Luton - Port Vale 2-1 Barnsley - Cardiff 1-1 Colchester - Bristol City 1-2 Huddersfield - Wycombe 2-1

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndigheter.
Bilde

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

MARIENLYST (VG) NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndighete...


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Det skjeve spillet

"Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen. Det virker å være tilnærmet full enighet om at det var ri...
Bilde

Det skjeve spillet

Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen.


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Liverpool - Arsenal: Hvem vinner?

Liverpool møter Arsenal på Anfield, 20. november kl. 18.30. Hvem vinner? Avgi stemme i bunn, og diskuter den kommende storkampen her (Du må være logget inn for å avgi stemme). Statistikk:
Liverpool
53,8 %
Uavgjort
23,1 %
Arsenal
23,1 %

13 stemmer • Avstemningen er over

5
1 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar
Laster...