Fotball - Spill

Kaizer

Er det noen som ligger i 3. div på hattrick her n

i så fall har jeg et spørsmål til dere/deg, jeg topper 5 div. og rykker nok opp og trenger og forstreke laget betraktelig og da er nesten skrap oss dere gull oss meg, så viss dere vill selge noen spillere billig så kjøper jeg gjerne, ta foressten en titt på laget mitt og sjekk hvilke posisjoner jeg trenger bedre spillere på, laget heter: Herjelaget

Kaizer

1
14 svar

Vi ønsker å legge til rette for en god debatt på nettsidene våre, og for å kunne sikre god moderering holder vi nattestengt mellom klokken 00.00 og 08.00.

Eg ligg i 3.divisjon no, men rykker garantert ned i 4.divisjon. Likevel, eg har ein 17-årig passable winger ute til sals no, (5597026) Han går ut i morgon, 16:47. Du finn han på Team WoT, i III.9.

Han her ligg óg ute:

Eirik Mathisen (1722309) 26 years, disastrous form, healthy

A controversial person who is temperamental and honest. Has poor experience and wretched leadership abilities.

Speciality: Unpredictable

Nationality: Norge Assessed value: 190 000 Kroner Wage: 7 600 Kroner/week Owner: Team WoT Warnings: 0

Stamina: excellent Goaltending: wretched Playmaking: weak Passing: weak Winger: inadequate Defending: weak Scoring: inadequate Set Pieces: inadequate

Får du han opp i form, kan han nok gjera ein god jobb i 4.divisjon

--------------------------------------- Sogndal i Tippeligaen 2003 ---------------------------------------

1

Du har stjålet navnet mitt!;)

Men sånn utenom det, ja jeg ligger i tredjedivisjon:) Og jeg tror jeg har en spiller du trenger. Angrepet ditt suger, så jeg la ut en spiss for 50 000. Han er ikke særlig god, men spiller til 2 stjerner i alt fra inadequate form til solid. Så får du bare forsyne deg, spilleren heter Joar Laugsand, er 23 år og har dette id-nummeret: 2552038

Andres - mrKaizer - Norge U20

1

Sørg i allefall for å ha folk med minst passable som primæregenskap på alle plasser. Dersom kondisjonen og formen jevnt over er god på laget ditt, vil du gjøre det alt fra middels til godt i fjerdedivisjon avhengig av hvilken avdeling du kommer i.

1
Kaizer bruk 1.5 mill på en spiller jeg har som koster 1.3 mill da, plz Kaizer

"Kaizer skrev: bruk 1.5 mill på en spiller jeg har som koster 1.3 mill da, plz Kaizer"

-Sorry, det blir ikke aktuelt. For det første blir man kicka så langt bort fra hattrick som det går an dersom det blir oppdaga at folk kjøper for å hjelpe hverandre. For det andre liker jeg å vinne. Det betyr at jeg ikke gir bort penger til andre spillere for at de skal styrke laget sitt mens jeg står svekket igjen.

Men jeg vil alltid svare på spørsmål som kommer inn, har alltid gjort det og kommer nok til å fortsette med det også:-)

Andres - mrKaizer - Norge U20

1
Andres "Kaizer skrev: bruk 1.5 mill på en spiller jeg har som koster 1.3 mill da, plz Kaizer" -Sorry, det blir ikke aktuelt. For det første blir man kicka så langt bort fra hattrick som d...

"Andres skrev:

-Sorry, det blir ikke aktuelt. For det første blir man kicka så langt bort fra hattrick som det går an dersom det blir oppdaga at folk kjøper for å hjelpe hverandre."

Kva om ein legg ut ein spelar so billeg at det nesten er ein skam for å hjelpe eit anna lag?

------------------------------------------------- Sogndal topp 6 Tippeligaen 2003 ------------------------------------------------- Talsperson for Vås&Rør

1
Cutthroat "Andres skrev: -Sorry, det blir ikke aktuelt. For det første blir man kicka så langt bort fra hattrick som det går an dersom det blir oppdaga at folk kjøper for å hjelpe hverandre....

Man kan legge ut spilleren for den prisen man vil selv, fordi selgeren bestemmer ikke hvem som får kjøpe, det er alltid det høyeste budet som vinner. Så hvis spilleren blir lagt ut for billig, kan de som syns det stå fritt til å by det de mener spilleren er verdt;)

Andres - mrKaizer - Norge U20

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
2
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen. Kontrakten med Bodø/Glimt går ut ved årsskiftet. Overgang...
Bilde

Opplysninger til VG: Fredrik Bjørkan til Hertha Berlin

Bodø/Glimt-backen har signert med den tyske Bundesliga-klubben Hertha Berlin – og går dermed gratis fra gulljagende Bodø/Glimt etter sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Akor Adams klar for Lillestrøm

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt. Angriperens avtale med Lillestrøm blir bekreftet av klubben selv. Adams har vært i Sognd...
Bilde

Adams klar for Lillestrøm – VG Nå: Sportsdøgnet

Akor Adams (21) er Lillestrøm-spiller fra og med neste år. Nigerianeren har skrevet under på en treårskontrakt.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar
Fotball - Premier League VGD Publisert

Duoen Kane/Son tilbake

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford. De fire foregående Premier League-kampene ha...
Bilde

Duoen Kane/Son tilbake – endte fire kampers «tørke» i Brentford-seier – VG Nå: Sportsdøgnet

For første gang på fire kamper noterte den vanligvis så effektive angrepsduoen Harry Kane og Son Heung-min seg for et målpoeng i 2-0-seieren mot Brentford.


Bilde direkte.vg.no
1
0 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar

Britiske medier: Solskjær sparkes

Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier.
Bilde

Britiske medier: Solskjær sparkes – skal forhandle om sluttpakke

(Watford – Manchester United 4–1) Styret i Manchester United har bestemt seg for å avslutte kontrakten med Ole Gunnar Solskjær (48), melder engelske medier. Klubben skal nå forhandle med Solskjær om e...


Bilde www.vg.no
2
1 svar
Laster...