Fotball - Spill

Kaizer

En venn av meg har startet et nytt lag på hattric

og trenger da litt start hjelp, hadde da vært fint om dere kunne lagt ut litt info og hva han burde prioritere. laget hans heter Chickens Kaizer

1
5 svar

dere kan også skrive hva de forskjellige spillerene bør ha, feks. forsvarspiller-defending osv. Kaizer

1

Vegar næss skrev en glimrende guide under en eller annen tråd her. Let og du vil finne ;-)

Det jeg ville ha gjort: 1. Lagt av meg frykten for å spørre, enten her eller på konf'ene i hattrick. Lest reglene grundig, samt guider som ABC of tactics og www.databased.at/hattrick (tror jeg) 2. Bygd ut stadion til 15000 (med riktig fordeling) 3. Ansatt noen pressetalsmenn, kanskje 4-5 stk. 4. Vurdert treneren. Hvis han er dårligere enn inadequate på trener-skillen, skaff en ny (IKKE forveksle med spiller-skillsene til treneren!!!). 5. Vurdert keeperen. MINST inadequate, helst passable. 6. Sørget for å kjøpe noen spillere med passable/ypperlig playmaking 7. Trent stamina/kondis helt til midtbanespillerne ble solid eller excellent. 8. Fylt opp med spillere som er passable på alle plasser (mulig unntak for keeper - de er dyre). 9. Solgt unna spillere helt til troppen består av 18-20 spillere. 10. Nesten uansett hva som skjer, så unngå underskudd.

mvh Tirkold - Moria Miners, IV.18

1

Kaizer skrev: og trenger da litt start hjelp, hadde da vært fint om dere kunne lagt ut litt info og hva han burde prioritere. laget hans heter Chickens Kaizer -------------------------------------------------------------------------- Han kan eventuellt maile meg, så skal jeg sende ham en mail med forskjellig info om ting han bør vite mer om første sesongen. Min emailadresse er: stig@vktv.no ---------------------------------------------------- StigG - stolt eier av Holmsveet UFK.

1

hmm kaizer sikker på at du ikke er vennen din også da??! ikke stygt ment, men bare lurte siden du sa du hadde lagt ut spillere som var dårlige til høy pris som vennen din skulle kjøpe!

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndigheter.
Bilde

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

MARIENLYST (VG) NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndighete...


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Det skjeve spillet

"Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen. Det virker å være tilnærmet full enighet om at det var ri...
Bilde

Det skjeve spillet

Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen.


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Liverpool - Arsenal: Hvem vinner?

Liverpool møter Arsenal på Anfield, 20. november kl. 18.30. Hvem vinner? Avgi stemme i bunn, og diskuter den kommende storkampen her (Du må være logget inn for å avgi stemme). Statistikk:
Liverpool
53,8 %
Uavgjort
23,1 %
Arsenal
23,1 %

13 stemmer • Avstemningen er over

5
1 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar
Laster...