Fotball - Spill

Amused

Sånn kan det gå.....

CM:

Tapte netopp Cl-finalen på straffer . Ledet til de gjenstod et minutt av ordinær tid, så score Nedved. I ekstraomgangene dominerte jeg kraftig, men straffekonk ble det. Shit au...

Like før tapte jeg ligaen med 1 poeng til Arsenal. Kjipe greier.. Kan trøste meg med Fa-cup seier i det minste=)

What God wants God gets God help us all! Amused - to death

-Fighting for peace is like fucking for virginity-

1
9 svar

Hva er det kjipeste dere har opplevd i CM? Var i alle finaler en gang, og tapte CL og Fa-cup etter mål i siste spilleminutt. Ligacupen tapte jeg 1-0 etter selvmål. 3 plass i ligaen...

What God wants God gets God help us all! Amused - to death

-Fighting for peace is like fucking for virginity-

1
Amused Hva er det kjipeste dere har opplevd i CM? Var i alle finaler en gang, og tapte CL og Fa-cup etter mål i siste spilleminutt. Ligacupen tapte jeg 1-0 etter selvmål. 3 plass i ligaen...

Mitt største vendetta mot Cm er at jeg aldri har vunnet (jernteppe: Cupen for dem i 2., 3. og nonliga).

Har slitt meg oppover mange ganger, seneste med Plymouth. Da hadde jeg et suverent lag i 2. divisjon. Men klarte ikke komme langt i den Cup'en. Knuste all motstand i ligaen, kom rimelig langt i FA-en og Liga-cupen. (8-dels og kvarten syns jeg å huske). Slo PL-lag på bortebane i FA-en. Men vinner faen ikke den nevnte Cupen.

Ellers har jeg også tapt endel på målstreken. Slike ting som målforskjell, avgjort i siste spilleminutt i P.L. Selvmål i FA-cup-finalen. Last-minute-goals i C.L-finalen. Tap på 8-9 i C.L finalen (straffer altså). Men den overnevnte Cup-en ødelegger meg.

Tror jaggu jeg dropper min Torino-save og prøver å vinne den jeg.

Hvilket lag er best i 2. div i England, og har mest penger?

1
Amused Hva er det kjipeste dere har opplevd i CM? Var i alle finaler en gang, og tapte CL og Fa-cup etter mål i siste spilleminutt. Ligacupen tapte jeg 1-0 etter selvmål. 3 plass i ligaen...

Hater å tape kamper der sjansestatistikken er ca. 30-1 i min favør. Jeg tror faktisk jeg har produsert over 30 sjanser en gang for så å tape kampen ved å lage selvmål. Det er også surt å tape cup-finaler ved at motstanderen scorer i siste spilleminutt (er det meg eller blir utrolig mange finaler avgjort i det 90.min, og da som regel i motstanderens favør).

En ting som var meget irriterende på CM9798 var når jeg startet i 3.divisjon i England. Når jeg rykket opp en divisjon så fikk jeg ofte melding av styret om at de var misfornøyde med meg og at jeg kanskje kunne få sparken. Det kan hende at jeg fikk denne meldingen på.g.a. dårlig økonomi (sportslig gikk det jo veldig bra med opprykk), men uansett grunn så var det fryktelig irriterende å en slik melding rett etter at du har ført et lag opp en divisjon.

MrArsenal - som har begynt med ny og meget offensiv formasjon på CM.

1
MrArsenal En annen irriterende ting er når CM klikker slik at saven blir feil/ødelagt/slettet/ikke lagret osv. MrArsenal

Irriterer meg når styret er missfornøyd etter at jeg har spilt uavgjort på hjemmebane i europacupen, men likevel gått videre etter straffer\ekstraomganger. YES, er i semifinalen! ; styret er missfornøyd med innsatsen...

What God wants God gets God help us all! Amused - to death

-Fighting for peace is like fucking for virginity-

1

Det suverent mest irriterende: At jeg ALDRI (!) har vunnet CL. (På cm01/02). Det er et eller annet mystisk med meg og CL, for jeg går alltid videre fra andre gruppespill, men i kvartfinalen, semifinalen eller finalen går det galt...Nesten alltid er det Roma som ruinerer drømmen min. Jeg har fire finaletap, og et drøss med semi og kvartfinale-tap.

Mulig jeg bare er en dårlig manager, men så liker jeg ikke å spille med de aller beste lagene (som Real, Roma og Man U) der triumfene kommer av seg selv.

magnusml alt er mulig, bortsett fra det umulige...

1

Spilte i dag en kamp i CL, var Real Madrid borte mot Leverkusen. Etter første omgang var stillingen 5-0(!) til Leverkusen. Statistikken var slik: L:7 R:11 I andre omgang satt jeg innpå Raul for Schevchenko. Til slut ble kampen 2-5. Heldigvis var jeg kvalifisert til kvartfinale.

matsie

1
matsie Spilte i dag en kamp i CL, var Real Madrid borte mot Leverkusen. Etter første omgang var stillingen 5-0(!) til Leverkusen. Statistikken var slik: L:7 R:11 I andre omgang satt jeg i...

Kjenner en som vant første kampen 6-0 hjemme i semi'en i den italienske cupen mellom Milan og Roma(husker ikke hvilket av disse lagene han var), for så å tape 7-0 hjemme etter 2 røde...temmelig kjipt

* SnakeEye *

- *Arsenal 2002/2003 - The Treble?* -

- *Stabæk fotball - Bærums stolthet!* -

1
snakeeye Kjenner en som vant første kampen 6-0 hjemme i semi'en i den italienske cupen mellom Milan og Roma(husker ikke hvilket av disse lagene han var), for så å tape 7-0 hjemme etter 2 rø...

"Kjenner en som vant første kampen 6-0 hjemme i semi'en i den italienske cupen mellom Milan og Roma(husker ikke hvilket av disse lagene han var), for så å tape 7-0 hjemme etter 2 røde...temmelig kjipt"

Hehe, noe lignende har skjedd med meg. På CM9798 var jeg Lazio og slo Milan 7-0 på bortebane i den italienske cupfinalen, mest p.g.a. at det var landskamp samtidig med cupfinalen slik at Milan stilte med 7-8 spillere fra start. Da var jeg HELT sikker på at jeg kom til å vinne cupen så derfor stilte jeg med b-laget i returkampen. Det som da skjedde var jo at jeg tapte 8-0 på hjemmebane, Milan vant da cupen etter 8-7-seier sammenlagt. Jeg ble forståelig nok passe forbanna...

MrArsenal

1

Lignende innlegg

Fotball - Norsk VGD Publisert

Brann - Molde: Diskuter kampen

Brann møter Molde på Brann stadion, søndag 28. november kl. 19. Brann trenger sårt poeng for å holde drømmen om Eliteserien i live. Molde ligger 5 poeng bak Bodø/Glimt, med 3 kamper igjen å spille. Ti...
Brann
0 %
Uavgjort
0 %
Molde
100 %

10 stemmer • Avstemningen er over

4
0 svar

Ralf Rangnick blir midlertidig trener i Manchester United

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen. Det bekrefter Manchester United på sine nettsider. Der opplyser de at Rangnick leder laget som midlertidig manager...
Bilde

Ralf Rangnick tar over Manchester United som midlertidig trener

«Gudfaren av Gegenpress», Ralf Ragnick (63), skal lede Manchester United ut sesongen.


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndigheter.
Bilde

NRK-journalister: Pågrepet etter intervju med VM-sjefen

MARIENLYST (VG) NRK-journalistene som ble arrestert i Qatar sier de ble pågrepet like etter å ha intervjuet VM-sjefen. Kringkastingssjef Thor Gjermund Eriksen (55) går hardt ut mot qatarske myndighete...


Bilde www.vg.no
2
0 svar
Fotball - Norsk VGD Publisert

Langt steg mot nedrykk for Brann

Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener trener Eirik Horneland. Med to serie...
Bilde

Langt steg mot nedrykk for Brann: – Må skape et fotballmirakel

BERGEN (VG) (Brann - Molde 0–1) Brann kan være avhengig av å slå serieleder Bodø/Glimt borte i neste serierunde for å fortsatt holde liv i nedrykkskampen. Det må et lite fotballmirakel til, mener tren...


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Det skjeve spillet

"Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen. Det virker å være tilnærmet full enighet om at det var ri...
Bilde

Det skjeve spillet

Sentrale Manchester United-spillere er flinke med ord om Ole Gunnar Solskjær. Han hadde hatt mer bruk for om de hadde blødd for ham på banen.


Bilde www.vg.no
1
0 svar

Liverpool - Arsenal: Hvem vinner?

Liverpool møter Arsenal på Anfield, 20. november kl. 18.30. Hvem vinner? Avgi stemme i bunn, og diskuter den kommende storkampen her (Du må være logget inn for å avgi stemme). Statistikk:
Liverpool
53,8 %
Uavgjort
23,1 %
Arsenal
23,1 %

13 stemmer • Avstemningen er over

5
1 svar

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket. Michael Carrick styrer Manchester...
Bilde

Sky Sports: Pochettino er førstevalget til United – VG Nå: Sportsdøgnet

Sky Sports hevder å vite at Paris Saint-Germain-manager Mauricio Pochettino er klubbens førstevalg foran Ajax-sjef Eric ten Hag nå som Ole Gunnar Solskjær er sparket.


Bilde direkte.vg.no
3
0 svar
Laster...