Innvandring, Rasisme og Flerkultur
Norgeshatet fra venstre fortsetter
http://www.dagbladet.no/2013/11/01/kultur/kronikk/debatt/meninger/debattinnlegg/30099744/
Et forfatterpar er ranet i sine hjem.
De sier at de fortjener å bli ranet fordi Norge ikke innvilger asylsøknader.
Ikke bare det, "vi" fortjener å bli ranet. Det vil si ikke bare dem, men alle rundt dem.
"Jeg har blitt ranet".
"Men støtter du en streng innvandringspolitikk?"
"Ja".
"Da fortjener du å bli ranet".
Jeg har tidligere påpekt at norsk venstreside er drevet av et latent, langvarig hat mot Norge. Med dype historiske røtter og utallige manifestasjoner og eksempler.
Dette legitimerer voldsdyrkende og blodfikserte venstreekstremister, som er langt flere i antall og bedre organiserte enn Anders Behring Breivik.
Det å si at dem som støtter en streng innvandringspolitikk fortjener å ranes i sine hjem, er som å si at dem som støtter en liberal innvandringspolitikk fortjener å bli drept. Og det første er nå blitt sagt.
Jeg synes vi skal forsøke å være bedre enn det, og anerkjenne venstreorienterte som gale trusler mot landet og befolkningen, og miljøet og tankegangen deres som en gift som ikke hører hjemme her.