Bodde på Palazzo i sommer og betalte ikke ekstra for bassengområdene. De har forøvrig et par områder som du kan betale ekstra for å bruke. Koster sikkert flesk.
Vi valgte Palazzo pga. datteren min hadde bodd der noen ganger og synes at bassengområdene var fine. Forøvrig er hotellet ikke så "harry" som visse andre og hotellgjestene er "normale", ikke "trailer trash" eller overfeite, usunne amerikanere.
Vi hadde en suite som bestod av to dobbeltsenger, salong, spisebord, skrivebord/arbeidsbord, kjøleskap og tre flatskjermer. Den ene flatskjermen var på badet. Badet var stort og fint. For denne herligheten betalte vi omregnet nkr.1200.-. Prutet selvfølgelig ned til denne prisen, men det ble det samme som hotels.com.
Betalte ekstra for treningsrom og internett.
Husk at det er sensorer i kjøleskapene, så hvis du flytter på noe, blir det notert som brukt og du må betale dyrt for dette.