03/02 - Sprint, klassisk - kvinner (08:29) 03/02 - Sprint, klassisk - menn (09:09)

S Caldwell K Visnar A Lampic J Kowalczyk ML Nousiainen SØ Slind KV Gjeitnes A Svendsen I Sargent P Kovaleva

E Mohlin M Nordström

A Panzhinskiy N Kriukov ST Fossli B Gros G Retivykh A Newell R Jouve L Chanavat L Valjas T Ketelä

G Cologna M Kilp

1

04/02 - Duathlon (15 km kl+15 km fri) - menn (14:14)

Beklager, dette skal selvsagt være 07:59.

1

Sprint kvinner

A Svendsen S Slind K Gjeitnes J Kowalczyk S Caldwell I Sargent K Visnar M Nousiainen A Lampic E Kristoffersen

A Cebasek D Vedenina

Sprint menn

S Fossli M Nyenget D Stock M Rundgreen N Kriukov A Panzhinsky B Gros S Hamilton L Valjas A Newell

R Jouve L Chanavat

1

03/02 - Sprint, klassisk - kvinner (08:29) 03/02 - Sprint, klassisk - menn (09:09)

KV Gjeitnes K Visnar A Svendseb A Lampic S Caldwell J Kowalczyk I Sargent ML Nousiainen E Stephen SØ Slind

A Cebasek E Kristoffersen

A Panzhinskiy ST Fossli S Hamilton B Gros A Newell N Kriukov G Retivykh L Chavanat L Valjas R Jouve

ML Nyenget M Rundgreen

1

03/02 - Sprint, klassisk - kvinner (08:29) 03/02 - Sprint, klassisk - menn (09:09)

S Caldwell M Nousiainen K Visnar K Gjeitnes A Svendsen A Lampic J Kowalczyk I Sargent D Vedenina M Nordström

P Kovaleva SØ Slind

S Fossli A Panzhinskiy N Kriukov L Valjas B Gros G Retivykh S Hamilton A Newell R Jouve T Ketelä

L Chanavat M Kilp

1

03/02 - Sprint, klassisk - kvinner (08:29) 03/02 - Sprint, klassisk - menn (09:09)

S Caldwell J Kowalczyk K Gjeitnes M Nousiainen K Visnar S Svendsen A Lampic P Kovaleva M Nordström E Soboleva

S Slind E Kristoffersen

A Panzhinskiy N Kriukov ST Fossli G Retivykh L Valjas A Newell B Gros A Parfenov C Cologna T Ketelae

R Jouve P Petrov

1

J Kowalczyk ML Nousiainen S Caldwell A Svendsen I Sargent KV Gjeitnes E Kristoffersen K Visnar M Nordstrøm A Lampic

SØ Slind A Cebacek

B Gros A Panzhinsky ST Fossli L Valjas G Retivykh L Chanavat S Hamilton N Kriukov ML Nyenget H Miyasawa

A Newell R Jouve

1

03/02 - Sprint, klassisk - kvinner (08:29) 03/02 - Sprint, klassisk - menn (09:09)

S Caldwell K Visnar I Sargent A Lampic J Kowalczyk ML Nousiainen KV Gjeitnes A Cebasek A Svendsen SØ Slind

E Mohlin M Nordström

A Panzhinskiy B Gros G Retivykh ST Fossli N Kriukov ML Nyenget L Valjas A Newell T Ketelae M Kilp

L Vuorinen R Jouve

1

Sprint kvinner:

S Caldwell I Sargent KV Gjeitnes K Visnar J Kowalczyk A Svendsen ML Nousiainen A Lampic A Cebasek M Nordström

SØ Slind E Kristoffersen

Sprint menn:

ST Fossli B Gros A Panzhinskiy S Hamilton G Retivykh L Chavanat N Kriukov L Valjas R Jouve ML Nyenget

A Newell T Ketelä

1

04/02 - Duathlon (7,5 km kl+7,5 km fri) - kvinner (06:29) 04/02 - Duathlon (15 km kl+15 km fri) - menn (14:14)

SØ Slind E Stephen J Kowalczyk E Soboleva A Zhambalova A Svendsen M Ishida E Kristoffersen KV Gjeitnes E Schicho

A Cebasek M Nordström

D Stock ML Nyenget M Rundgreen P Sedov K Yoshida K Glavatskikh R Shakirzianov A Vitsenko N Hoffman A Utkin

I Semikov A Lindblad

1

04/02 - Duathlon (7,5 km kl+7,5 km fri) - kvinner (06:29) 04/02 - Duathlon (15 km kl+15 km fri) - menn (14:14)

SØ Slind J Kowalczyk E Stephen E Soboleva M Ishida A Zhambalova E Kristoffersen A Svendsen E Schicho P Kovaleva

L Gimmler O Tsareva

ML Nyenget M Rundgreen D Stock P Sedov K Glavatskikh P Shakirzianov I Semikov K Yoshida A Vitsenko A Utkin

A Kuehne N Hoffman

1

04/02 - Duathlon (7,5 km kl+7,5 km fri) - kvinner (06:29) 04/02 - Duathlon (15 km kl+15 km fri) - menn (14:14)

SØ Slind J Kowalczyk E Stephen M Ishida KV Gjeitnes A Cebasek A Zhambalova E Soboleva E Kristoffersen M Nordström

A Svendsen E Mohlin

P Sedov ML Nyenget M Rundgreen D Stock K Yoshida P Shakirzianov I Semikov A Vitsenko N Hoffman G Eriksson

K Glavatskikh A Kuehne

1

04/02 - Duathlon (7,5 km kl+7,5 km fri) - kvinner (06:29) 04/02 - Duathlon (15 km kl+15 km fri) - menn (14:14)

Duathlon (7,5 km + 7,5 km) kvinner:

J Kowalczyk E Stephen SØ Slind E Soboleva M Ishida E Kristoffersen A Zhambalova A Cebasek A Svendsen KV Gjeitnes

M Nordström E Schicho

Duathlon (15 km + 15 km) menn:

D Stock ML Nyenget P Sedov M Rundgreen K Glavatskikh K Yoshida P Shakirzianov A Vitsenko A Lindblad I Semikov

N Hoffman G Eriksson

1

04/02 - Duathlon (7,5 km kl+7,5 km fri) - kvinner (06:29) 04/02 - Duathlon (15 km kl+15 km fri) - menn (14:14)

S Slind E Stephen J Kowalczyk M Ishida E Soboleva E Kristoffersen A Zhambalova K Gjeitnes A Cebasek A Svendsen

E Schicho M Nordström

M Nyenget M Rundgreen D Stock P Sedov R Shakirzianov K Yoshida A Vitsenko K Glavatskikh G Eriksson M Semenov

I Semikov A Utkin

1

04/02 - Duathlon (7,5 km kl+7,5 km fri) - kvinner (06:29) 04/02 - Duathlon (15 km kl+15 km fri) - menn (14:14)

S Slind E Stephen J Kowalczyk E Kristoffersen E Soboleva A Cebasek M Ishida A Zhambalova O Tsareva M Nordström

K Gjeitnes S Svendsen

M Rundgreen M Nyenget D Stock P Sedov K Yoshida K Glavatskikh R Shakirzianov A Utkin I Vitsenko A Lindblad

N Hoffman S Jernberg

1

15 km

SØ Slind E Stephen J Kowalczyk A Svendsen E Kristoffersen M Ishida M Nordstrøm A Zhambalova E Soboleva A Cebacek

L Gimmler KV Gjeitnes

30 km

M Rundgreen D Stock ML Nyenget P Sedov K Glavatskikh R Shakirzianov K Yoshida N Hoffmann A Lindblad A Utkin

A Vitsenko I Semikov

1

Duathlon kvinner

S Slind J Kowalczyk A Svendsen E Kristoffersen E Stephen K Gjeitnes M Ishida E Soboleva A Zhambalova A Cebasek

E Schicho C Patterson

Duathlon menn

M Nyenget D Stock M Rundgreen P Sedov K Yoshida K Glavatskikh N Hoffman R Shakirzianov V Maettig T Wick

A Vitsenko I Semikov

1
Laster...